• RU
 • UA
 • Фасадні
  касети

  КАСЕТНИЙ ФАСАД

  Сталеві фасадні касети – оптимальне рішення для утеплення фасаду. Їх виробництво засноване на індивідуальному виготовленні металокасет шляхом вирубки вузлів з подальшою гнучкою деталі. Наша компанія виконує весь комплекс послуг з утеплення будівель: розробка проекту фасаду, виробництво металокасет з подальшим монтажем навісного вентильованого фасаду (НВФ).

  Виготовлення касет для фасаду відбувається у три виробничі операції:

  1 – заготівля для касети;

  2 – вирубування штампів кутів у заготівлі;

  3 — формування виробу (згинання).

  Розмір фасадних касет з металу задається архітектором, постачання здійснюється в кілька етапів: кутові касети, основні та компенсаційні.

  Вартість — від 400грн/м2, ціна на металеві фасадні касети залежить від характеристик сировини та оптимальності розмірів. Наприклад, при виробництві сталевої касети розміром 450мм відхід листа становить понад 30%.

  Відгуки "Фасадні
  касети"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  1 Комментарий
  Старіші
  Новіші Найпопулярніші
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі
  Новосад Максим
  2 роки тому

  Утепляли фасад. Специалисты компании приехали на исполнительную съёмку. Произвели подсистему для фасадных кассет и сами кассеты. Так же комплексно укомплектовали утеплителями, метизной продукцией и мембранами. Теперь наш фасад лучший в городе и радует не только нас как заказчиков но и всех проходящих мимо него людей.