• RU
 • UA
 • Про компанію

  Про компанію

  «МеталПроектСтрой» надійний оператор на будівельному ринку України. Компанія спеціалізується на виробництві каркасних будівель та споруд.

  Ми будуємо приватні будинки та котеджі, промислові та аграрні комплекси, спортивні бази та санаторії, комерційне будівництво: СТО, мийка, офіс, супермаркет та багато іншого.

  Бездоганна репутація заснована на лояльному підході швидкому та якісному виконанні договірних зобов’язань. Вигідні умови, гнучкі графіки, індивідуальний підхід – це лише мала частина всіх переваг роботи з нами. Фахівці компанії нададуть повну консультацію у сфері будівельних послуг та комплектації об’єктів.

  О компании

  На сьогоднішній день виробляємо: сендвіч панелі, профнастил, металочерепицю, фасадні касети, систему кріплення для НВФ, додаткові елементи, водостісну систему, полегшені профілю ЛСТК, важкі зварні конструкції, фасонні елементи та інше.

  Комплектація об’єктів супутніми матеріалами здійснюється на вигідних умовах зі складів виробників або прямих постачальників: утеплювач, гідро-, вітро-, пароізоляція, кріплення, клейкі стрічки, герметики та багато іншого.

  Основний акцент діяльності спрямований на аналіз та оптимізацію технічних рішень. Внаслідок чого кінцевий результат виправдовує очікування.

  Бажаємо Вам простих рішень для складних завдань!
  колектив ТОВ «МеталПроектСтрой»