Комерційні будівлі

ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

Досвід стверджує, що «комплексний» підрядник економить близько 15% кошторисної вартості об'єкта загалом, а термін реалізації проекту скорочується до 30%.

Залізобетонні Ж/Б Конструкції

Влаштування фундаментів, ростверків, промислових підлог, монолітних балок і перекриттів. Для виконання робіт необхідний Ж/Б вузол, метало база, будівельна техніка, опалубка, розхідники та працівники. Звертаємо увагу на роботу з ґрунтом: котлован, складування, переміщення, вивезення, завезення чорнозему, глини. Особлива увага – гідроізоляція, якісний пристрій якої, дозволяє комфортно експлуатувати каркасну будівлю або швидкобудуюємі будівлі.

Металеві конструкції

Влаштування несучих конструкцій будівлі, фахверків, покрівельних прогонів, стінових прогонів, а також зв’язків і технологічних елементів: отвори, закладні під обладнання, допоміжні конструкції, технологічні конструкції. Звертаємо увагу на оптимальність обраної конструктивної схеми, яка є визначальною в ціноутворенні. Конструктивні особливості – комбінований каркас, де конструктив будівлі складається з важкого зварного металопрокату та легких оцинкованих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Правильне застосування дозволяє скоротити вартість всіх металевих виробів за Вашим запитом на 15-20% щодо традиційних методів будівництва. Кріплення забезпечене звареним, болтовим з’єднанням.

Захисні конструкції

Влаштування покрівлі та стіни, шляхом застосування сендвіч панелі заводського походження або сендвіча листової (пошарової) збірки. Під поняттям сендвіч панелі пошарового (полістового) складання мається на увазі каркасна система, що дозволяє об’єднати в конструктив за проектом будь-які будівельні матеріали: профнастил базальтовий утеплювач, навісний вентильований фасад з металевих касет, керамограніту, навісної цегли, фасадної панелі, фасадної панелі. Кріплення між собою забезпечене метизним з’єднанням, де саморіз по металу з геометричними характеристиками 5,5х25мм витримує навантаження на зріз 250кг. Пропонуємо до вашої уваги ознайомитись з оптимальними системами полистового сендвіча в каталозі АР.

Поширені запитання

ЧІТКІШЕ
– похибка договірної ціни не більше 10%.

КОРОТШЕ
– терміни будівництва скорочуються до 4 місяців.

ЛЕГШЕ
– металоємність близько 30кг/м2

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ

високий ступінь опору звуко та теплопередачі

Швидкомонтовані офісні будівлі та магазини

Сучасною альтернативою класичним спорудам із цегли та бетону вважаються модульні офісні будівлі. Зводити їх набагато вигідніше, тому що при цьому знижуються витрати на будівництво та монтаж, а використовувати отримані приміщення можна по-різному. Вибираючи для свого проекту технологію БМЗ (будівель, що швидко монтується), власник у короткі терміни окупить вкладення на будівництво і почне отримувати прибуток. Вигода пов’язана не лише з низькими цінами виробництва матеріалів та збирання, але й з можливістю початку експлуатації будови в короткі терміни (через 2-3 місяці в середньому).

Компанія «МЕТАЛПРОЕКТСТРОЙ» пропонує побудувати будинок під магазин, офіс або навіть невеликий торговий центр під ключ. Ми готові надати увазі замовника типові проекти або розробити індивідуальні рішення з огляду на всі ваші вимоги при проектуванні.

Переваги та обладнання

В основі такої будови – надійний металокаркас, який витримує сильні вітрові та снігові навантаження, має невелику вагу, тому не потребує капітального фундаменту. Готовий офіс чудово вписується в архітектуру сучасного міста, його можна будувати на будь-яких ґрунтах та в будь-якій місцевості.

Основними перевагами швидкомонтованих будівель є:

  • будівництво в короткий термін – враховуючи проектувальні та підготовчі роботи, весь цикл займає близько 3 місяців;
  • демократична ціна – навіть невеликим компаніям по кишені побудувати павільйон із сендвіч-панелей, кафе чи офіс, адже порівняно з традиційними матеріалами вартість до 50 % нижча;
  • економія на земляних роботах – облаштовувати дрібнозаглиблені фундаменти для металоконструкцій набагато дешевше та простіше, ніж основа з глибоким заляганням;
  • цілорічне будівництво – якщо готовий фундамент, монтажні роботи виконуються у будь-яку пору року, навіть узимку за мінусових температур;
  • мобільність – за необхідності будівництво швидко розбирається, перевозиться на нове місце і там збирається без втрати функціональності.

Як і до звичайної споруди до модульної споруди підводяться всі необхідні для життєзабезпечення комунікації: інтернет, вентиляція, каналізація, водопостачання, освітлення, опалення, сигналізація та ін. Також ми облаштовуємо холодильні склади, наприклад, для торгових павільйонів.

Швидка та функціональна будівля під магазин від «МПС»

У всьому світі каркасною технологією користуються понад 65 років, в Україні – близько 15 років все більше витісняючи залізобетонні та цегляні споруди адміністративного призначення. В основному, популярність обумовлена ​​дешевизною конструкцій, їхньою високою якістю та довговічністю.

Ресторан або магазин із металоконструкцій може бути типовим (стандартним) або індивідуальним. У першому випадку проект готується з урахуванням досвіду з попередніх проектів, повністю відповідає стандартам, має певну вартість. Заздалегідь сказати, скільки коштує індивідуальний проект складно, спочатку потрібно виконати всі прорахунки. Приблизний термін розроблення проекту від 2 тижнів.

Самі роботи відбуваються у 4 етапи:

  • • зведення фундаменту;
  • • збирання каркасу та встановлення сендвіч-панелей;
  • • зведення даху та облицювання стін;
  • • прокладання інженерних комунікацій.

Замовляйте зворотний дзвінок або скористайтеся формою для зв’язку, щоб дізнатися, скільки коштує побудувати магазин із сендвіч-панелей за типовим або індивідуальним проектом. Звертайтесь!

Відгуки "Комерційні будівлі"

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі