Покрівельні роботи

Надаємо повний комплекс послуг з будівництва швидкомонтованих будівель. Покрівля будь-якої будівлі складає близько 25% бюджету будівництва. Вартість покрівлі залежить від проектних рішень, дорожнечі матеріалів, а також умов виконання робіт з монтажу покрівлі. Довговічність будівлі безпосередньо залежить від вибраних матеріалів та якості виконаних робіт.

Виконуємо покрівельні роботи:

  • монтаж металочерепиці
  • монтаж покрівлі з профлиста
  • монтаж планок примикання
  • монтаж водостічної системи
  • монтаж підшивки покрівлі
ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

Досвід стверджує, що «комплексний» підрядник економить близько 15% кошторисної вартості об'єкта загалом, а термін реалізації проекту скорочується до 30%.

Монтаж металочерепиці

Монтаж металочерепиці – укладання відбувається на дерев’яну решетування. Крок решітування 350мм. Ціна роботи даху з металочерепиці 200грн/м2, у вартість включено монтаж обрешітки, гідроізоляційної мембрани, укладання металочерепиці.

Монтаж Покрівлі З Профлиста

Монтаж покрівлі з профлисту – влаштування дерев’яної або металевої решетування, далі монтаж даху з профнастилу, який підбирається залежно від кута нахилу покрівлі, кроку прогонів та району будівництва. Найчастіше жорстка покрівля із профнастилу виконується покрівельним профнастилом ПК 44. Ціна монтажу покрівлі із профнастилу 150 грн./м2.

Монтаж Планок Примикання

Монтаж планок примикання – декоративні елементи (планки), які забезпечують цілісність та гідроізоляцію покрівельного покриття. Вартість монтажу планок примикання вважається в погонних метрах. Ціна монтажу 1 м. пог. декоративного елемента із сталі 55грн.

Монтаж водостічної системи

Монтаж водостічної системи – відведення води із покрівлі, зливна система. Складається з водоприймача – монтажу ринви та монтажу ринв, які відводять воду з покрівлі. Монтаж водостоку повинен виконуватися разом з ремонтом чи монтажем даху. вартість монтажу водостічної системи складає близько 155 грн/м. пог. Точний розрахунок водостічної системи після надання всієї вихідної інформації.

Монтаж Підшиви Покрівлі

Монтаж підшиви покрівлі – фінішне оформлення покрівлі, що виконується з металевого конструктиву, який згодом облицьовується декоративним матеріалом: сайдинг, профнастил, гладкий лист. Вартість монтажу підшиви залежить від складності конструктиву, але в середньому близько 200 грн./м. пог.

Поширені запитання

Відгуки "Покрівельні роботи"

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі