Будівництво складу

ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

Досвід стверджує, що «комплексний» підрядник економить близько 15% кошторисної вартості об'єкта загалом, а термін реалізації проекту скорочується до 30%.

Залізобетонні Ж/Б Конструкції

Влаштування фундаментів, ростверків, промислових підлог, монолітних балок і перекриттів. Для виконання робіт необхідний Ж/Б вузол, метало база, будівельна техніка, опалубка, розхідники та працівники. Звертаємо увагу на роботу з ґрунтом: котлован, складування, переміщення, вивезення, завезення чорнозему, глини. Особлива увага – гідроізоляція, якісний пристрій якої, дозволяє комфортно експлуатувати каркасну будівлю або швидкобудуюємі будівлі.

Металеві конструкції

Влаштування несучих конструкцій будівлі, фахверків, покрівельних прогонів, стінових прогонів, а також зв’язків і технологічних елементів: отвори, закладні під обладнання, допоміжні конструкції, технологічні конструкції. Звертаємо увагу на оптимальність обраної конструктивної схеми, яка є визначальною в ціноутворенні. Конструктивні особливості – комбінований каркас, де конструктив будівлі складається з важкого зварного металопрокату та легких оцинкованих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Правильне застосування дозволяє скоротити вартість всіх металевих виробів за Вашим запитом на 15-20% щодо традиційних методів будівництва. Кріплення забезпечене звареним, болтовим з’єднанням.

Захисні конструкції

Влаштування покрівлі та стіни, шляхом застосування сендвіч панелі заводського походження або сендвіча листової (пошарової) збірки. Під поняттям сендвіч панелі пошарового (полістового) складання мається на увазі каркасна система, що дозволяє об’єднати в конструктив за проектом будь-які будівельні матеріали: профнастил базальтовий утеплювач, навісний вентильований фасад з металевих касет, керамограніту, навісної цегли, фасадної панелі, фасадної панелі. Кріплення між собою забезпечене метизним з’єднанням, де саморіз по металу з геометричними характеристиками 5,5х25мм витримує навантаження на зріз 250кг. Пропонуємо до вашої уваги ознайомитись з оптимальними системами полистового сендвіча в каталозі АР.

ЧІТКІШЕ
– похибка договірної ціни не більше 10%.

КОРОТШЕ
– терміни будівництва скорочуються до 4 місяців.

ЛЕГШЕ
– металоємність близько 30кг/м2

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ

високий ступінь опору звуко та теплопередачі

ТОВ «МеталПроектСтрой» працює по всій Україні, виробництво основної продукції знаходиться у м. Дніпро. Дізнатися ціну на ангари з сендвіч панелей, розрахувати будівництво складських приміщень, замовити будівництво ангару для літака, утеплення ангарів або складських приміщень можна у менеджерів компанії за тел.: (066) 1-300-200 або (067) 1-300-200.

Звертайтеся в нашу компанію і обов’язково отримайте актуальну ціну, комплексне будівництво каркасних будівель, що швидко зводяться.

Будівництво складів: від чого залежить ціна

Нам можна сміливо довірити побудувати склад із металоконструкцій, оскільки ТОВ МеталПроектСтрой має великий досвід зведення об’єктів з металевих конструкцій різного призначення. Власні виробничі потужності, команда висококваліфікованих монтажників та проектувальників дозволяють виконувати проекти якісно, ​​в оптимальні терміни та з прийнятним бюджетом.

Швидкомонтовані склади або ангари – це об’єкти, які складаються з металевого каркасу і обшиваються, як правило, сендвіч панелями. Тип обробки та розміри каркасу залежатимуть від функціонального призначення споруди та умов експлуатації. При розробці проекту на будівництво складів/ангарів береться до уваги сфера діяльності підприємства, якою належить склад, технічна оснащеність об’єкта, необхідний ступінь захисту від довкілля.

На склади, що швидко зводяться, ціна розраховується після складання технічного завдання на будівництво, відповідно до вимог замовника. На вартості позначаться наступні фактори: тип конструкції каркасу (прольотність, наявність або відсутність колон), геодезія (нерівність будівельної ділянки), розрахункове експлуатаційне навантаження на підлогу об’єкта, необхідність комплектації ангару вікнами, воротами, інженерними мережами (будівництво холодного складу або утепленого) д. Точна вартість будівництва складу розраховується з урахуванням використання матеріалів нашої компанії, тому замовники великих об’єктів можуть розраховувати на додаткові індивідуальні знижки.

Варто зазначити, що каркасне будівництво складів економічно вигідніше, ніж капітальні споруди з цегли, піно-або газоблоку. Зведення останніх передбачає значні фінансові витрати на матеріали і будівництво, займає значно більше часу, ніж збирання конструкцій, що швидко зводяться. А ось за технічними та експлуатаційними властивостями склад або ангар з металоконструкцій не поступаються спорудам із цегли та бетону.

КиевХарьковПолтаваЧеркасссыОдессаЗапорожье

Короткий опис конструктивів

Фундаменти: як правило, окремо розташовані залізничні станції, розташовані під колонами.

Металокаркас: рамні конструкції з гарячокатаного прокату або оцинкованих профілів.

Стіна-покрівля: утеплені з готових сендвіч-панелей або сендвіча полистового складання. Бувають не утеплені, обшиваються профнастилом по стінових і покрівельних прогонах.

Термін будівництва будівлі 2-3 тис. м2 від проекту до здачі.

  • Проектні роботи – до 1-го місяця.
  • Нульовий цикл — 1 місяць.
  • Каркас із обшивкою — 2 місяці.

 

ЛьвівТернопільВінницяХмельницькийЧернівціІвано-Франківськ

Поширені запитання

Відгуки "Будівництво складу"

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі