• RU
 • UA
 • Будівництво складів та ангарів у Запоріжжі

  ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

  Досвід стверджує, що «комплексний» підрядник економить близько 15% кошторисної вартості об'єкта загалом, а термін реалізації проекту скорочується до 30%.

  Залізобетонні Ж/Б Конструкції

  Влаштування фундаментів, ростверків, промислових підлог, монолітних балок і перекриттів. Для виконання робіт необхідний Ж/Б вузол, метало база, будівельна техніка, опалубка, розхідники та працівники. Звертаємо увагу на роботу з ґрунтом: котлован, складування, переміщення, вивезення, завезення чорнозему, глини. Особлива увага – гідроізоляція, якісний пристрій якої, дозволяє комфортно експлуатувати каркасну будівлю або швидкобудуюємі будівлі.

  Металеві конструкції

  Влаштування несучих конструкцій будівлі, фахверків, покрівельних прогонів, стінових прогонів, а також зв’язків і технологічних елементів: прорізи, заставні під обладнання, допоміжні конструкції, технологічні конструкції. Звертаємо увагу на оптимальність обраної конструктивної схеми, яка є визначальною в ціноутворенні. Конструктивні особливості – комбінований каркас, де конструктив будівлі складається з важкого зварного металопрокату та легких оцинкованих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Правильне застосування дозволяє скоротити вартість всіх металевих виробів за Вашим запитом на 15-20% щодо традиційних методів будівництва. Кріплення забезпечене звареним, болтовим з’єднанням.

  Захисні конструкції

  Влаштування покрівлі та стіни, шляхом застосування сендвіч панелі заводського походження або сендвіча листової (пошарової) збірки. Під поняттям сендвіч панелі пошарового (полістового) складання мається на увазі каркасна система, що дозволяє об’єднати в конструктив за проектом будь-які будівельні матеріали: профнастил базальтовий утеплювач, навісний вентильований фасад з металевих касет, керамограніту, навісної цегли, фасадної панелі, фасадної панелі. Кріплення між собою забезпечене метизним з’єднанням, де саморіз по металу з геометричними характеристиками 5,5х25мм витримує навантаження на зріз 250кг. Пропонуємо до вашої уваги ознайомитись з оптимальними системами полистового сендвіча в каталозі АР.

  ЧІТШЕ
  – похибка договірної ціни не більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4 місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ

  високий ступінь опору звуко та теплопередачі

  У випадках, коли терміново потрібне приміщення для зберігання товарів або продукції, а орендувати потрібну площу неможливо, виручить будівництво складів у Запоріжжі за технологією, що швидко зводиться. Компанія МеталПроектСтрой пропонує готові варіанти каркасних будівель із міцних металоконструкцій, які дозволять у максимально короткі терміни вирішити задачу зберігання продукції. При необхідності наші інженери змінять або доопрацюють готовий проект так, щоб споруда ідеально вписувалася в потрібні специфікою вашої роботи параметри.

  Збудоване нашими фахівцями складське приміщення прослужить довгі роки, при цьому його можна швидко розібрати та перенести на нове місце або розділити перегородками.

  Швидкомонтовані ангари: переваги для бізнесу

  Найбільш раціональним рішенням для тих власників бізнесу, яким потрібно довговічне, зручне в експлуатації та недороге місце для зберігання товарів є склад із ЛСТК. Це набагато вигідніше, ніж вкладати гроші в капітальні споруди, які окупляться дуже нескоро або не окупляться зовсім, бо надто високою буде сукупна вартість об’єкта та тривалість робіт.

  Навіть порівнюючи терміни експлуатації капітального та каркасного будівель, ви переконаєтеся, що металевий склад прослужить стільки ж, скільки і цегляний, якщо не довше. Об’єкти служать понад 50 років незалежно від матеріалу. У цьому ЛСТК не вимагають вкладення додаткових коштів у збереження поточного стану. Ангар з профлиста має наступні переваги:

  • естетичність – будова виглядатиме красиво та сучасно;
  • ціновою доступністю – побудувати ангар з металоконструкцій, ціна яких в Україні демократична, удвічі дешевша, ніж із цегли чи газоблоків;
  • можливістю модернізації, демонтажу;
  • незалежність будівництва від пори року – завдяки мінімальній кількості «мокрих робіт» зведення та монтаж складів можна розпочинати у будь-який час;
  • швидке введення в експлуатацію – великий логістичний комплекс будується з нуля та під ключ приблизно за півроку.

  Як ми працюємо

  Співробітники компанії МеталПроектСтрой спроектують та зведуть складське приміщення із сендвіч-панелей будь-якої конфігурації зі звичайним або особливим температурним режимом (з установкою холодильного, морозильного обладнання). Для цього:

  • зверніться до нашого спеціаліста для складання технічного завдання, в якому буде відображено, який саме потрібно побудувати склад;
  • інженери-проектувальники розроблять проектну документацію та узгодять її з вами;
  • підготують, складуть та узгодять кошторис;
  • робітники приступлять до підготовки дрібнозаглибленого фундаменту на будмайданчику;
  • виготовлять каркас та панелі;
  • власним транспортом доставлять каркас, елементи з яких потрібно буде побудувати склад із сендвіч-панелей на об’єкт;
  • проведуть монтажно-інженерні роботи.

  Ми надаємо комплексні, виробничо-монтажні послуги. Під час замовлення робіт під ключ (від проекту до монтажу) на будівництво складів ціна знижується. Телефонуйте!

  КиївХарківОдесаПолтаваЧеркасиДніпро

  Поширені запитання

  Відгуки "Будівництво складів та ангарів у Запоріжжі"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі