• RU
 • UA
 • Металочерепиця

  КЛАСИЧНЕ РІШЕННЯ, ПЕРЕВІРЕНИЙ ВАРІАНТ

  Металочерепиця – найпоширеніший, соціальний вид покрівлі. Металева покрівля, у порівнянні з «гнучкою» або «натуральною черепицею», відрізняється високою швидкістю монтажу та простотою укладання, не вимагає ретельної (дорогої) підготовки крокв та решетування.

  ТОВ «МЕТАЛПРОЕКТСТРОЙ» пропонує повний комплекс послуг з влаштування покрівлі:

  • розкладка листів черепиці та розрахунок кошторису;
  • виробництво та доставка металочерепиці на об’єкт протягом робочого тижня;
  • монтаж та комплектація покрівлі супутніми матеріалами

  Вибір покрівельного матеріалу визначає не лише стилістику та дизайн будівлі, але й впливає на термін служби, технічні характеристики покрівлі та вартість всього будівництва. Сучасні покрівельні матеріали легкі, міцні та візуально практично не відрізняються від звичної покрівлі з натуральної черепиці, за що й полюбилися багатьом забудовникам. Натуральні матеріали мають велику вагу та вимагають посилених несучих конструкцій покрівлі, що може дати додаткове навантаження на фундамент та підвищує вартість будівельних робіт.

  Відгуки "Металочерепиця"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  2 Комментарий
  Старіші
  Новіші Найпопулярніші
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі
  Евгений
  2 роки тому

  Позвонив в компанию мне предложили большой выбор расцветок и профилирования черепицы. Пришлось долго думать, что смотрелось бы на моей крыше лучше. Менеджер компании ответил на все вопросы. Теперь у нас очень красивая крыша.

  Иван
  2 роки тому

  Обратившись в компанию Металпроектстрой получил полную и внятную консультацию по узлам кровли. Менеджер сделал раскладку металлочерепицы, что позволило сэкономить материал, подобрал все необходимые комплектующие. Произвели быстро и доставили на адрес. Спасибо, буду советовать знакомым и друзьям.