• RU
 • UA
 • Металеві
  фасадні панелі

  МЕТАЛЕВИЙ САЙДИНГ

  Облицювальні металеві панелі для фасаду або сайдинг металевий – це полегшені стінові панелі з металу, в якості сировини, для їх виробництва застосовується сталевий лист з полімерним покриттям товщиною 0,4 -0,7мм. Металеві панелі виробляються на автоматичній лінії методом холодної прокатки.

  Металеві листи – вигідне рішення, для утеплення фасадів: легкий монтаж, сучасний вигляд. Низька ціна такого фасаду обумовлена тим, що виробництво металосайдинга безвідходно і відповідно вартість виготовлення таких стінових панелей значно дешевше вартості виготовлення фасадних касет.

  Стінові панелі бувають: корабельна дошка або блок хаус.

  Монтаж фасадних панелей відбувається як вертикально, так і горизонтально, досить лише правильно розташувати систему кріплення фасаду. Купити бліх хаус металевий, як і панелі, можна по специфікації. Крім виробів з традиційним, гладким покриттям ми пропонуємо замовникам фасадні панелі з тисненням під дерево або камінь.

  Відгуки "Металеві
  фасадні панелі"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  1 Комментарий
  Старіші
  Новіші Найпопулярніші
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі
  Максим
  2 роки тому

  Обратились сюда после покупки дома. Дом был хороший внутри – но страшный снаружи. Заказали кровлю металлочерепицу и фасад блокхаус. Все сделали очень качественно, прям челюсть отпала, как после ремонта домик увидели. При этом, цены не заоблачные, оперативно. Мы с женой такой прыти не ожидали. Молодцы, что еще могу сказать.