• RU
 • UA
 • Будівництво складу у Львові

  ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

  Досвід стверджує, що «комплексний» підрядник економить близько 15% кошторисної вартості об'єкта загалом, а термін реалізації проекту скорочується до 30%.

  Залізобетонні Ж/Б Конструкції

  Влаштування фундаментів, ростверків, промислових підлог, монолітних балок та перекриттів. Для виконання робіт необхідний Ж/Б вузол, метало база, будівельна техніка, опалубка, розхідники та працівники. Звертаємо увагу на роботу з ґрунтом: котлован, складування, переміщення, вивезення, завезення чорнозему, глини. Особлива увага – гідроізоляція, якісний пристрій якої, дозволяє комфортно експлуатувати каркасну будівлю або швидкобудуюємі будівлі.

  Металеві конструкції

  Влаштування несучих конструкцій будівлі, фахверків, покрівельних прогонів, стінових прогонів, а також зв’язків і технологічних елементів: прорізи, заставні під обладнання, допоміжні конструкції, технологічні конструкції. Звертаємо увагу на оптимальність обраної конструктивної схеми, яка є визначальною в ціноутворенні. Конструктивні особливості – комбінований каркас, де конструктив будівлі складається з важкого зварного металопрокату та легких оцинкованих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Правильне застосування дозволяє скоротити вартість всіх металевих виробів на Ваш запит на 15-20% щодо традиційних методів будівництва. Кріплення забезпечене зварним, болтовим з’єднанням.

  Захисні конструкції

  Влаштування покрівлі та стіни, шляхом застосування сендвіч панелі заводського походження або сендвіча полистового (пошарового) складання. Під поняттям сендвіч панелі пошарової (полістової) збірки мається на увазі каркасна система, що дозволяє об’єднати в конструктив за проектом будь-які будівельні матеріали: профнастил базальтовий утеплювач, навісний вентильований фасад з металевих касет, керамограніту, навісної цегли, фасадної панелі, с. Кріплення між собою забезпечене метизним з’єднанням, де саморіз по металу з геометричними характеристиками 5,5х25мм витримує навантаження на зріз 250кг. Пропонуємо вашій увазі ознайомитись з оптимальними системами полистового сендвіча в каталозі АР.

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30 кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Складські приміщення під ключ у Львові

  Українська компанія МеталПроектСтрой пропонує замовникам такі види послуг, як розрахунок, проектування та будівництво складських приміщень із якісних металоконструкцій. Нашим фахівцям потрібно максимум 4 місяці, щоб звести споруду навіть великих габаритів на високому технологічному рівні з урахуванням всіх норм та вимог. Замовляючи нам будівництво ангарів або складів під ключ, ви отримуєте весь комплекс робіт від розробки проекту, виготовлення елементів до встановлення споруди та введення її в експлуатацію, ціна у разі робот під ключ буде значно нижчою, ніж замовляти послуги від різних компаній.

  Ангари під ключ: типи та переваги будівель

  Залежно від призначення та вимог до температурного режиму, споруди цього класу можуть бути теплими (обшивка сендвіч-панелями) або холодними (використовуються листами профнастилу). Ми пропонуємо будівництво ангарів як за стандартними проектами так і індивідуальну розробку, але в останньому випадку ціна комплексу робіт може бути вищою. Крім того, вартість залежить від таких чинників як:

  • висоти та площі, якої потребує майбутнє складське приміщення;
  • виду металоконструкцій, які потрібно виготовити;
  • типу покрівлі та товщини стін;
  • характеристик ділянки, яка була обрана для забудови.

  Будівництво ангару у Львові здійснюється з двох типів металоконструкцій: ЛМК для великих будівель та ЛСТК для невеличких складів. Перевагами використання будь-яких металоконструкцій для швидкомонтованих споруд є:

  • суттєве заощадження часу;
  • недорогий, найчастіше стовпчастий або стрічковий фундамент;
  • низька собівартість матеріалів (у порівнянні з усіма іншими) та робіт по монтажу;
  • відсутність потреби у внутрішньому оздобленні.

  До того ж, ангар під ключ можна побудувати у будь-яку пору року і він прослужить дуже довго. Вибір цієї будівельної технології допоможе заощадити до 40% коштів на проект.

  Будівництво складу з нуля

  Використання сучасних технологій та матеріалів робить будівництво холодильних складів максимально швидким та затребуваним у різних сферах господарства. Універсальність швидкомонтованих споруд дозволяє їм оперативно адаптуватись до змінення потреб власника. Наша компанія має великий досвід зведення будівель промислового, сільськогосподарського призначення за новітніми технологіями. Ключовими етапами процесу будівництва є: проектування, виготовлення на власному виробництві, збірка та монтаж, прокладання комунікацій. При умові якісного виробництві та дотримання вимог під час монтажу, склад під ключ буде герметичним, матиме гарну вентиляційну систему яка забезпечить підтримання температури. Отже зберіганню продукції до моменту реалізації нічого не загрожуватиме.

  Як і будівництво ангарів під ключ за технологією БМЗ, складські швидкомонтовані приміщення мають купу переваг, а саме:

  • сучасний вигляд зовні;
  • за бажанням замовника можливість індивідуального проектування, або адаптації стандартного проекту під конкретні потреби;
  • комфортний мікроклімат всередині;
  • екологічність, теплоізоляція, пожежостійкість, водостійкість;
  • мобільність – можна розбирати, перевозити та збирати, додавати секції тощо;
  • заощадження бюджету.

  Замовляйте ангар або склад компанії МеталПроектСтрой та отримайте довговічну, надійну, функціональну споруду за короткий термін.

  Що ми пропонуємо

  Орієнтуючись на потреби українських бізнесменів ми налагодили виготовлення та будівництво безкаркасних ангарів, а також каркасних споруд, які цілком можуть замінити капітальні споруди, а коштують значно дешевше. Найбільш високим попитом користуються:

  • безкаркасні арочні ангари – приміщення промислового призначення які не мають заглибленого фундаменту, але є безпечними та міцними. Бескаркасна технологія дозволяє будувати приміщення будь-якої довжини, а ширина регулюється зменшенням радіусу арки;
  • прямостінні – найбільш поширений тип споруди, мають каркасну основу;
  • шатрові зі стінами під кутом;
  • полігональні – найчастіше промислового призначення.

  Також ми виготовляємо та монтуємо каркасні ангари різних розмірів, конфігурацій. Зателефонуйте фахівцю компанії щоб почати співпрацю або більше дізнатися про наші можливості.

  Поширені запитання

  Відгуки "Будівництво складу у Львові"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі