• RU
 • UA
 • Монтаж холодильних камер у Львові

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30 кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Українська компанія МеталПроектСтрой пропонує монтаж холодильної камери в Україні для зберігання або заморожування різноманітних видів продукції, ціна виготовлення включає проект, розробку комплектуючих, збирання та введення в експлуатацію. Виробничі можливості компанії дозволяють пропонувати замовникам середньотемпературні та низькотемпературні склади, а також промислові камери шокової заморозки. Наші рішення за рівнем надійності суттєво перевищують аналоги та дозволяють на 25% скоротити витрати.

  Ми зможемо побудувати морозильну камеру, яка матиме певні економічні та технологічні переваги за рахунок:

  • раціональних конструкторських рішень металевих каркасів, розроблених нашими фахівцями;
  • ефективних технологій виробництва (потужності заводу дозволяють зробити із металу всі необхідні елементи), помірної вартості монтажу каркасів та споруд;
  • використання сучасних якісних матеріалів та компонентів.

  Довговічний та надійний холодильник з металоконструкцій нашого виробництва повністю герметичний, що дозволяє підтримувати потрібну температуру всередині приміщення та уникати зайвих витрат на енергоносії.

  Холодильні камери з металоконструкцій під ключ

  Найбільш економічно вигідними є одноповерхові холодильні камери з ЛСТК у Львові, тому що такі споруди дешевші, будуються швидше, дають власникові можливість максимально механізувати усі процеси. Ми розуміємо, наскільки важливо для сільського господарства, підприємств харчової промисловості зберегти продукцію, тому пропонуємо будівництво холодильних приміщень з різним температурним режимом:

  • температура +3 – +5 градусів всередині – призначення для квітів та для фруктів та овочів;
  • температура 0 – -5 у цеху – середньотемпературні холодильні камери використовуються для зберігання, оброблення та фасування рибної, м’ясної, молочної продукції;
  • температура -18 – -22 та нижче в цеху – низькотемпературна холодильна камера дозволяє зберігати продукти харчування тривалий час.

  Чим довше зберігається врожай, тим дорожче він коштує на ринку, та тим більше ви зможете заробити на його продажу. Пропонуємо замовити будівництво холодильної камери у Львові у нашої компанії, щоб забезпечити довгострокове зберігання своєї продукції. Ми розробляємо проекти, спираючись на побажання та потреби замовника, допомагаємо до мінімуму скоротити споживання енергоресурсів. МеталПроектСтрой – одна з небагатьох компаній в Україні, яка пропонує холодильник з ЛСТК з нуля та під ключ із проектною документацією і з гарантією. Нам можна замовити монтаж усього комплексу або тільки каркасу чи окремого приміщення.

  Морозильна камера із сендвіч панелей

  Якщо ваша фірма виготовляє або реалізує продукцію, що швидко псується, зберегти її допоможе морозильна камера шокової заморозки (сухої заморозки). Таку споруду можна встановити як на відкритому повітрі, так і в приміщенні, наприклад, цеху чи складу. У нас є багато стандартних варіантів під будь-які запити, також ми розробляємо індивідуальні проекти. Холодильник із сендвіч панелей легко монтувати, демонтувати та переносити, а при потребі збільшувати, додаючи стандартні секції. Найпоширенішим видом утеплення панелей є пінополіуретан (ППУ), який має такі переваги:

  • підходять для будівництва споруд середнього та великого розміру;
  • вологостійкість, екологічність;
  • довговічність.

  Панель складається із трьох шарів, два з яких зроблені з високоякісної української сталі та мають захисне антикорозійне покриття. Замість ППУ для споруд з високими вимогами до пожежної безпеки пропонуємо більш стійкий до вогню поліізоцианурат.

  Швидко та якісно

  Крім того, що холодильні камери із сендвіч панелей можуть бути будь-якої форми та розміру, ціна їх значно нижча навіть при індивідуальному замовленні. Головними перевагами таких легких конструкцій є:

  • висока швидкість будівництва – залежно від розмірів потрібно буде почекати від 3 тижнів до декількох місяців;
  • повністю екологічно чисті матеріали;
  • можливість самостійно планувати внутрішні приміщення під свої потреби;
  • тривалий термін експлуатації – декілька десятків років;
  • сучасний зовнішній вигляд споруди та широка палітра кольорів.

  МеталПроектСтрой постачає увесь необхідний комплект елементів, включаючи креслення, конструкції металевого каркасу, панелі для стін, стелі та полу (за необхідності), двері (за вибором замовника), кріплення.

  Чому саме ми

  Компанія МеталПроектСтрой виробляє промислові стаціонарні та модульні холодильні камери під ключ, що дозволить замовнику:

  • значно збільшити терміни зберігання продукції без втрати корисних властивостей;
  • забезпечити економію виробничої площі, для чого замовити безкаркасні холодильні камери;
  • інвестувати заощаджені на будівництві кошти у розвиток виробництва;
  • забезпечити бактеріологічну чистоту продуктів.

  Телефонуйте!

  ТернопільІвано-Франківськ

  Поширені запитання

  ➤ Чи можете ви прорахувати ціну камери?

  Так. Для цього зв’яжіться з нашими менеджерами або надішліть технічне завдання viber, telegram, whatsapp.

  ➤ Яким чином потрібно надати технічне завдання для розрахунку холодильної камери?

  Це може бути як повноцінний проект, так і ваші креслення від руки. Нам головне розуміти габарити вашої камери, а також температурний режим.

  ➤ Яка вартість холодильної камери?

  Ціна холодильної камери залежить від її розмірів і товщини панелі, що застосовується. Звертайтеся до наших менеджерів для розрахунку вартості.

  ➤ Які є види облицювання холодильної панелі?

  Є можливість облицювання як металом, так і фанерою, гіпсокартоном, папером.

  ➤ Чи можливо змонтувати холодильну камеру всередині приміщення та вписатися в обмежений простір?

  Ми можемо змонтувати холодильну камеру всередині приміщення, а також обійти колони та ферми, для усунення мостів холоду.

  Відгуки "Монтаж холодильних камер у Львові"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі