• RU
 • UA
 • Будівництво складу у Тернополі

  ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

  Досвід стверджує, що «комплексний» підрядник економить близько 15% кошторисної вартості об'єкта загалом, а термін реалізації проекту скорочується до 30%.

  Залізобетонні Ж/Б Конструкції

  Влаштування фундаментів, ростверків, промислових підлог, монолітних балок та перекриттів. Для виконання робіт необхідний Ж/Б вузол, метало база, будівельна техніка, опалубка, розхідники та працівники. Звертаємо увагу на роботу з ґрунтом: котлован, складування, переміщення, вивезення, завезення чорнозему, глини. Особлива увага – гідроізоляція, якісний пристрій якої, дозволяє комфортно експлуатувати каркасну будівлю або швидкобудуюємі будівлі.

  Металеві конструкції

  Влаштування несучих конструкцій будівлі, фахверків, покрівельних прогонів, стінових прогонів, а також зв’язків і технологічних елементів: прорізи, заставні під обладнання, допоміжні конструкції, технологічні конструкції. Звертаємо увагу на оптимальність обраної конструктивної схеми, яка є визначальною в ціноутворенні. Конструктивні особливості – комбінований каркас, де конструктив будівлі складається з важкого зварного металопрокату та легких оцинкованих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Правильне застосування дозволяє скоротити вартість всіх металевих виробів на Ваш запит на 15-20% щодо традиційних методів будівництва. Кріплення забезпечене зварним, болтовим з’єднанням.

  Захисні конструкції

  Влаштування покрівлі та стіни, шляхом застосування сендвіч панелі заводського походження або сендвіча полистового (пошарового) складання. Під поняттям сендвіч панелі пошарової (полістової) збірки мається на увазі каркасна система, що дозволяє об’єднати в конструктив за проектом будь-які будівельні матеріали: профнастил базальтовий утеплювач, навісний вентильований фасад з металевих касет, керамограніту, навісної цегли, фасадної панелі, с. Кріплення між собою забезпечене метизним з’єднанням, де саморіз по металу з геометричними характеристиками 5,5х25мм витримує навантаження на зріз 250кг. Пропонуємо вашій увазі ознайомитись з оптимальними системами полистового сендвіча в каталозі АР.

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30 кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Складські приміщення під ключ в Тернополі

  Українська компанія МеталПроекСтрой пропонує приватним та юридичним особам замовити будівництво складських приміщень та отримати повний пакет послуг під ключ і професійне супроводження фахівця до моменту введення споруди в експлуатацію. Беремо на себе розрахунки, проектування, виготовлення конструкцій та встановлення їх на земельній ділянці замовника. За нашої участі будівництво складу відбуватиметься швидше, а ціна комплексу робіт буде вигіднішою, ніж у конкурентів, тому що в нашому штаті є:

  • власний конструкторський відділ – гарантуємо тісну співпрацю із замовником, виконуємо індивідуальні креслення або адаптуємо стандартні проекти під нестандартні умови;
  • завод із виготовлення металоконструкцій – виготовляємо усі потрібні елементи споруди власними силами, повністю зводимо склад або ангар під ключ;
  • спецтехніка – доставляємо готову продукцію власним транспортом;
  • будівельно-монтажний підрозділ – декілька бригад висококваліфікованих робітників із великим досвідом роботи, а також інженерів які можуть виконувати функції генпідрядників.

  МеталПроекСтрой здатний розпочати будівництво ангару в Тернополі у будь-яку пору року та завершити його в найкоротший термін (4 місяці максимум, залежно від розміру та складності споруди).

  Ангари під ключ з гарантією якості

  Найбільшим попитом користується будівництво ангарів у сферах логістики, сільського господарства, промисловості, зберігання продуктів харчування та інших тому що ціна навіть дуже великої споруди швидко окуповується. Головними перевагами таких будівель є:

  • висока рентабельність та просте обслуговування;
  • низька вартість матеріалів у порівнянні з традиційними цеглою або бетоном;
  • мобільність – можна у будь-який час демонтувати складське приміщення та перенести в інше місце де знову зібрати;
  • довговічність – понад 50 років експлуатації;
  • можливість легко організувати та підтримувати потрібний температурний режим.

  Переважно ми здійснюємо будівництво безкаркасних ангарів як найбільш економічних та вигідних для замовника споруд. Завдяки багаторічному досвіду наші фахівці уникають фатальних помилок, що можуть призвести до руйнування куполу.

  Будівництво складу під потреби вашого бізнесу

  Для того, щоб будівництво холодильних складів розпочалося якнайшвидше, в арсеналі нашої компанії є багато типових проектів приміщень різноманітної конфігурації та розміру. У разі індивідуального проектування фахівці МеталПроекСтрой візьмуть до уваги: призначення споруди, її технічну забезпеченість, габарити, дані геологічних та геодезичних досліджень та багато іншого. За бажанням замовника швидкомонтована будівля може мати в середині адміністративно-побутові приміщення, та виділені або відділені функціональні зони. Таким чином, ваш склад під ключ отримає якісно розроблену документацію з проектом, кошторисом, вартістю матеріалів, термінами робіт. Приблизна ціна залежить від таких важливих чинників, як:

  • габаритні розміри будівлі (висота, площа);
  • матеріали облицювання (сендвіч-панелі для теплого, або профнастил для холодного);
  • характеристики місця будівництва;
  • бажані показники внутрішньої температури.

  Важливо! Світові ціни на металопрокат не стабільні, за рахунок коливань вартість будівництва може суттєво змінюватись. Радимо уточнювати актуальні цифри у нашого фахівця.

  Переваги швидкомонтованих споруд

  Будівництво ангарів під ключ або складських комплексів – нагальна потреба будь-якого бізнесу. Будівлі, зведені за каркасною технологією мають певні переваги, наприклад:

  • найрізноманітніша форма та габарити – склади або каркасні ангари будуть максимально пристосовані до запитів замовника та потреби бізнесу;
  • висока швидкість робіт – будування повноцінного приміщення займає усього 4 місяці і не залежить від погоди чи пори року;
  • якісні характеристики – ми використовуємо українську сталь та інші матеріали високої якості, що в поєднанні з професійним підходом роблять безкаркасні арочні ангари або інші види споруд надійними та міцними.

  Телефонуйте, ми запропонуємо вигідні рішення у точній відповідності до технології та ваших вимог!

  Поширені запитання

  Відгуки "Будівництво складу у Тернополі"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі