• RU
 • UA
 • Металоконструкції в Тернополі

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність порядку 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Виготовлення металоконструкцій у Тернополі

  Наш сучасний український завод здійснює виробництво металоконструкцій на замовлення та надає комплексні послуги по зведенню споруд швидкого монтажу. Наші вироби універсальні, мають невелику вагу, міцні, естетичні та дають змогу працювати у будь-яку пору року, що робить їх затребуваними замовниками зв всієї України. Послугами підприємства МеталПроектСтрой тривалий час користуються будівельні компанії та приватні забудовники. Нам можна замовити виготовлення металевих конструкцій за власними кресленнями, стандартним проектам, або доручити проектування фахівцям підприємства.

  Кваліфіковані спеціалісти заводу виконають:

  • проектувальні роботи – наявність в штаті власного проектного підрозділу дає можливість не тільки виконувати детальні креслення за типовими, або наданими замовником розробками, але й самостійно розробляти усі розділи проекту. Високу якість забезпечує сучасне програмне устаткування, кваліфіковані кадри, постійний контроль;
  • виготовлення комплектуючих – промислові потужності заводу обладнані сучасними верстатами для різання, згинання, обробки та зварювання листового прокату, та інших необхідних операцій. Власна служба контролю якості повністю виключає можливість потрапляння бракованих елементів на будівельний майданчик. Тому якщо виготовлення металоконструкцій у Тернополі неможливе для вашої задачі, звертайтеся до нашої компанії для реалізації найскладніших конструктивних рішень;
  • монтаж металоконструкцій – наші монтажники змонтують як окремі елементи конструкції, так і всю споруду. Висококваліфіковані робітники мають весь необхідний інструмент, багаторічний досвід.

  Завдяки тому що завод металевих конструкцій МеталПроектСтрой виконує весь комплекс робіт, замовник отримує можливість укласти один договір замість щонайменш трьох, та позбавити себе від рішення багатьох питань які виникають на будмайданчику.

  Швидкий та якісний монтаж металевих конструкцій

  Спеціалісти будівельної галузі вважають, що найбільш вигідно працювати безпосередньо з виробником, адже тільки він надає максимально доступні розцінки на монтаж металоконструкцій, проектування, виготовлення та доставку. Залежно від складності роботи, можна заощадити до 30% собівартості. Ми пропонуємо якісне виконання робіт будь-якого рівня складності, а також:

  • індивідуальний підхід до вашого замовлення;
  • доступні та демократичні розцінки;
  • високу кваліфікацію та великий досвід працівників, наприклад зварювання металоконструкцій виконують робітники з 5 річним стажем і ціна при цьому залишається доступною;
  • високоякісні послуги;
  • можливість у короткий термін виготовити та встановити як прості, так і складні конструкції.

  Каркасне будівництво у Тернополі передбачає поетапну збірку елементів згідно з новітніми технологіями та дотримання усіх стандартів безпеки. Ми виконуємо доставку елементів на майданчик своєю технікою, перевіряємо їх стан, робимо контрольну збірку, посилення при необхідності та вивірення споруди. Компанія МеталПроектСтрой виготовляє металоконструкції як для невеликих комерційних споруд, складів, так і для величезних торгових або промислових будівель. Ми гарантуємо професіоналізм, надійність та своєчасність виконання робіт.

  Каркасне будівництво під ключ

  МеталПроектСтрой – сучасний український завод, який виготовляє металеві каркаси згідно з інноваційними технологіями на імпортних верстатах. Ми допомагаємо бізнесу отримувати отримати якісну споруду за оптимальний бюджет та термін. Підприємці обирають каркасні будівлі тому що ці споруди:

  • мають низьку собівартість – легка конструкція допускає використання полегшених типів фундаменту;
  • заощаджують часі – монтаж триває від декількох тижнів до декількох місяців, не залежить від погоди та пори року;
  • технологія допускає виконання внутрішніх робіт одразу;
  • мають високу енергоефективність, дають змогу використовувати альтернативні джерела енергії;
  • наш завод металоконструкцій використовує виключно сертифіковані матеріали, тому споруда є екологічною та безпечною для людини;
  • дуже довговічні – термін експлуатації 50 років і більше.

  Каркасне будівництво, ціна якого залежить від особливостей проекту (типовий, адаптований, індивідуальний), собівартості використаних матеріалів, побажань замовника, залишається найбільш доступним та бажаним у сфері промислового та комерційного будівництва. З актуальними розцінками можна ознайомитися у прайсі на сайті компанії, або за телефоном.

  Експлуатаційні переваги

  Різноманітні металеві вироби на замовлення дозволяють забудовникам будувати споруди будь-якого розміру та конфігурації. Експлуатація таких будівель має чимало переваг, наприклад:

  • безпека – практично всі матеріали, які використовуються в процесі виготовлення конструкцій, утеплення та обшивки мають високий рівень стійкості до високих температур, хімічних речовин, не виділяють у повітря шкідливі сполуки та речовини. До того ж вони мають гарні теплоізоляційні якості;
  • низькі витрати на опалення будинків – завдяки сучасним теплоізоляційним матеріалам заощаджуються значні кошти;
  • хороша звукоізоляція – дуже важливо для різноманітних підприємств або офісів.

  Замовляйте виготовлення металоконструкцій в Тернополі професіоналам з укладанням договору, повним комплексом послуг, матеріальною відповідальністю та гарантією. Із нами ви отримаєте бажаний результат з урахуванням всіх технологічних нюансів. Телефонуйте!

  Відгуки "Металоконструкції в Тернополі"

  5 1 голос
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі