• RU
 • UA
 • Монтаж холодильних камер у Тернополі

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30 кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Найкращим варіантом для багатьох сфер виробництва та постачання продукції є монтаж холодильної камери в Україні під ключ з проектом, виготовленням, доставкою, збиранням споруди, бо ціна в такому разі буде досить невеликою. Компанія МеталПроектСтрой співпрацює із великими та малими підприємствами харчової, фармацевтичної промисловості, вирішуючи навіть надскладні завдання у короткий термін. Пропонуємо замовити будівництво холодильної камери у Тернополі нам та отримати:

  • можливість почати працювати раніше та отримувати прибуток за рахунок високої швидкості монтажних робіт;
  • суттєво заощадити на вартості монтажу та будівельних роботах в цілому (необхідні елементи каркасу ми маємо змогу зробити із металу на власному заводі);
  • споруду, яку можна експлуатувати понад 50 років;
  • холодильник з металоконструкцій, який цілком відповідає потребам вашого бізнесу за рахунок будь-якої конфігурації та розміру;
  • об’єкт з високою енергоефективністю.

  Планування всередині приміщення також відповідатиме вашим вимогам, як і компонування холодильним обладнанням та зовнішній вигляд споруди.

  Скільки коштують холодильні камери з металоконструкцій

  У порівнянні з будівлями з традиційних будівельних матеріалів холодильні камери з ЛСТК у Тернополі значно дешевші. Середня вартість розраховується з цін на металопрокат, який потрібен для виготовлення металевого каркасу, матеріалів для сендвіч панелей та монтажних робіт. До уваги також потрібно брати складність та загальну площу споруди, теріторіальне розташування, індивідуальні особливості. Щоб якісно побудувати морозильну камеру ми враховуємо більш ніж 20 параметрів, наприклад:

  • ширина, довжина, висота;
  • внутрішні перегородки;
  • наявність або потреба у фундаменті;
  • розробка документації з нуля або адаптація типового проекту;
  • наявність автомобільних шляхів та багато іншого.

  Холодильник з ЛСТК можна встановити у складському, виробничому приміщенні або на вулиці, від цього буде залежати вибір сендвіч панелей. Сучасні споруди для зберігання продукції можуть мати різні відділення, наприклад для фруктів та овочів, для квітів з однією температурою та камерою сухої заморозки в іншому приміщенні або бути цілком пристосованими тільки для заморожування. Важливо! Будівництво холодильних приміщень для харчових продуктів повинно здійснюватися тільки з панелей, які мають утеплення ПІР або ПУР, мінеральна вата харчового допуску не має!

  Морозильні камери із сендвіч панелей

  Завдяки численним перевагам морозильна камера шокової заморозки з утепленням тришаровими панелями успішно працює на багатьох підприємствах нашої країни. Замовити монтаж такого обладнання варто, якщо ваша компанія виробляє м’ясну, рибну або фармацевтичну продукцію, продає квіти тощо. Наприклад, виробничий процес на підприємствах з обробки м’яса має декілька доволі складних етапів (охолодження, заморожування, зберігання) тому потрібно мати:

  • середньотемпературні холодильні камери – для того щоб охолодити шматки після первинної обробки;
  • для тривалого зберігання готової продукції або напівфабрикатів — низькотемпературна холодильна камера.

  Різниця між цими пристроями полягає у високій швидкості процесу заморожування а також здатності підтримувати низьку температуру. Якісно зроблений холодильник із сендвіч панелей повинен відповідати суворим вимогам, а саме:

  • стійкість до впливів зовнішнього середовища;
  • високий рівень герметичності;
  • відповідність нормам екологічної безпеки;
  • гігієнічність, термостійкість, низька теплопровідність.

  Замовляйте холодильні камери із сендвіч панелей безпосередньо на нашому сайті, ціна середня по ринку. Доставка елементів здійснюється власним транспортом МеталПроектСтрой або машинами замовника.

  Етапи монтажу

  Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід монтажних робіт різного рівня складності. Найчастіше збірка складається з:

  • підготовки майданчика – він повинен бути рівним та очищеним від сміття. Далі починається підготовка монтажного каркасного профілю, та фіксація його до полу відповідно кресленням. Безкаркасні холодильні камери профілю не мають;
  • укладання стінових панелей – починається з будь-якого кута споруди;
  • після збирання трьох стін виконується укладання панелей на підлогу (в низькотемпературних камерах). Потім остання стіна з дверним отвором;
  • на останок складається стеля, встановлюються двері, проводяться комунікації.

  Технологій монтажу декілька, наші спеціалісти чудово володіють усіма ними та підберуть необхідну під ваш проект. Модульні холодильні камери можна збирати самостійно, маючи креслення та пояснення фахівців. Обирайте потрібний варіант та робіть замовлення. Ми гарантуємо високу якість та вигідну ціну, телефонуйте!

  ЛьвівІвано-Франківськ

  Поширені запитання

  ➤ Чи можете ви прорахувати ціну камери?

  Так. Для цього зв’яжіться з нашими менеджерами або надішліть технічне завдання viber, telegram, whatsapp.

  ➤ Яким чином потрібно надати технічне завдання для розрахунку холодильної камери?

  Це може бути як повноцінний проект, так і ваші креслення від руки. Нам головне розуміти габарити вашої камери, а також температурний режим.

  ➤ Яка вартість холодильної камери?

  Ціна холодильної камери залежить від її розмірів і товщини панелі, що застосовується. Звертайтеся до наших менеджерів для розрахунку вартості.

  ➤ Які є види облицювання холодильної панелі?

  Є можливість облицювання як металом, так і фанерою, гіпсокартоном, папером.

  ➤ Чи можливо змонтувати холодильну камеру всередині приміщення та вписатися в обмежений простір?

  Ми можемо змонтувати холодильну камеру всередині приміщення, а також обійти колони та ферми, для усунення мостів холоду.

  Відгуки "Монтаж холодильних камер у Тернополі"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі