• RU
 • UA
 • Будівництво складу в Одесі

  ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

  Досвід стверджує, що «комплексний» підрядник економить близько 15% кошторисної вартості об'єкта загалом, а термін реалізації проекту скорочується до 30%.

  Залізобетонні Ж/Б Конструкції

  Влаштування фундаментів, ростверків, промислових підлог, монолітних балок і перекриттів. Для виконання робіт необхідний Ж/Б вузол, метало база, будівельна техніка, опалубка, розхідники та працівники. Звертаємо увагу на роботу з ґрунтом: котлован, складування, переміщення, вивезення, завезення чорнозему, глини. Особлива увага – гідроізоляція, якісний пристрій якої, дозволяє комфортно експлуатувати каркасну будівлю або швидкобудуюємі будівлі.

  Металеві конструкції

  Влаштування несучих конструкцій будівлі, фахверків, покрівельних прогонів, стінових прогонів, а також зв’язків і технологічних елементів: прорізи, заставні під обладнання, допоміжні конструкції, технологічні конструкції. Звертаємо увагу на оптимальність обраної конструктивної схеми, яка є визначальною в ціноутворенні. Конструктивні особливості – комбінований каркас, де конструктив будівлі складається з важкого зварного металопрокату та легких оцинкованих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Правильне застосування дозволяє скоротити вартість всіх металевих виробів за Вашим запитом на 15-20% щодо традиційних методів будівництва. Кріплення забезпечене звареним, болтовим з’єднанням.

  Захисні конструкції

  Влаштування покрівлі та стіни, шляхом застосування сендвіч панелі заводського походження або сендвіча листової (пошарової) збірки. Під поняттям сендвіч панелі пошарового (полістового) складання мається на увазі каркасна система, що дозволяє об’єднати в конструктив за проектом будь-які будівельні матеріали: профнастил базальтовий утеплювач, навісний вентильований фасад з металевих касет, керамограніту, навісної цегли, фасадної панелі, фасадної панелі. Кріплення між собою забезпечене метизним з’єднанням, де саморіз по металу з геометричними характеристиками 5,5х25мм витримує навантаження на зріз 250кг. Пропонуємо до вашої уваги ознайомитись з оптимальними системами полистового сендвіча в каталозі АР.

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни не більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4 місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ

  високий ступінь опору звуко та теплопередачі

  Будівництво складів в Одеській області

  Одеса – це не лише історичний та культурний центр України, а й найбільший порт міжнародного значення. Щодня до нього прибувають десятки суден з різними вантажами, які потребують особливих умов зберігання. З цієї причини одним із найважливіших напрямів у промисловості цього регіону є будівництво складів в Одесі. І якщо для звичайних вантажів підійде металевий склад, то для продуктів, особливо м’яса та морепродуктів, потрібен ангар з особливим температурним режимом для холодильників та морозильних камер. Швидко побудувати ангар або склад вам допоможе компанія МеталПроектСтрой, ціна в Україні у нас одна з найдоступніших і вигідніших. споруди. Відразу варто уточнити, що набагато дешевше побудувати безкаркасний ангар з профнастила, ніж споруджувати повноцінний склад з ЛСТК. Але вибір типу конструкції залежить від вимог до неї. ТОВ МеталПроектСтрой пропонує наступні варіанти технологій зведення складських комплексів.

  1. Каркасний склад. Це складське приміщення із сендвіч панелей або профільованого листа, в основі якого лежить міцний металокаркас.
  2. Бескаркасне складське приміщення. Має вигляд ангару або арочної конструкції з тонколистової оцинковки. Каркасний ангар. Це технологія, відповідно до якої передбачається поєднання каркасної конструкції з ангаром із профлиста.
  3. Теплий склад. Щоб він був теплим, потрібно побудувати склад із сендвіч панелей.
  4. Холодне складське приміщення. Огороджувальними конструкціями в цьому випадку є профлисти без утеплювача.

  МеталПроектСтрой також пропонує модульні склади комерційного призначення або як тимчасову споруду.

   

  КиївДніпроХарків

  Чому варто вибрати МеталПроектСтрой?

  Якщо вам необхідно побудувати склад в Одесі, звертайтесь до ТОВ МеталПроектСтрой. Наша компанія має великий досвід у якісному та швидкому виконанні подібних робіт. На будівництво одного об’єкта у нас потрібно максимум 4 місяці.

  1. Проектуємо складський комплекс і видаємо необхідну для роботи документацію. У каталозі нашої компанії є достатня кількість готових проектів.
  2. Здійснюємо земляні роботи, облаштовуємо скляний фундамент.
  3. Зводимо каркас складського комплексу.
  4. Здійснюємо остаточний монтаж складів, встановлюємо огороджувальні конструкції даху, стін з сип панелей або профільованого листа, робимо підлогу промислового типу. МетаПроектБуд пропонує будівництво конструкцій під ключ. Вартість будівництва залежатиме від типу складу. Холодне приміщення ми збудуємо за ціною від 150 у.о./м.кв., а утеплена металева будівля класу А обійдеться нашим клієнтам лише у 200 у.о./м.кв. Якщо ви хочете зробити попередній розрахунок, телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Наші фахівці підготують для вас комерційну пропозицію лише за 30 хвилин.

  Поширені запитання

  Відгуки "Будівництво складу в Одесі"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі