Монтаж сендвіч панелей в Одесі

ЧІТКІШЕ
– похибка договірної ціни не більше 10%.

КОРОТШЕ
– терміни будівництва скорочуються до 4 місяців.

ЛЕГШЕ
– металоємність близько 30кг/м2

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ

високий ступінь опору звуко та теплопередачі

Монтаж сендвіч панелей

Одним із найпопулярніших і доступних на сьогоднішній день матеріалів для швидкого та бюджетного будівництва будівель стали сендвіч панелі, їх монтаж виробляється досвідченими монтажниками за допомогою машино-механізмів. За зміну одна бригада здатна встановити конструкцію площею мінімум 100 м.кв.

На монтаж сендвіч панелей найдоступніша ціна у м. Одеса у компанії МеталПроектСтрой. Ми пропонуємо широкий вибір будівельних матеріалів власного виробництва та послуги по всій Україні.

Установка сендвіч панелей: особливості

Встановлювати сип панелі потрібно строго відповідно до проекту. Всі роботи повинні виконувати досвідчені фахівці, які приділяють максимальну увагу якості монтажу. У ході настановних робіт обов’язково потрібно використовувати супутні матеріали.

 • Термопрокладки;
 • Термокріплення;
 • Герметик; /li>
 • Будівельна піна;
 • Спеціалізований інструмент.

Щоб монтаж був якісним, потрібно враховувати наступні нюанси.

 • Кріплення покрівельних сендвіч панелей і матеріалів проводиться самосвердлувальними гвинтами Ø 6,3 мм;
 • Чим товщий матеріал, тим довшим має бути гвинт. Допустима довжина – 80-250 мм; Кріплення до бетону проводиться через кріпильні закладки, виготовлені з сортового металу; Стикування сип панелей на кутах відбувається внахлест, а на рівній поверхні їх з’єднання проводиться з невеликим зазором, в який після монтажу закладається будівельна піна або утеплювач. умовах за наявності достатніх знань у будівництві, а ось монтаж великих конструкцій потрібно довіряти лише досвідченим монтажникам. Спочатку створюється металева конструкція, на яку кріпляться покрівельні та стінові сендвіч панелі, стеля або перегородки. Всі необхідні деталі в готовому вигляді поставляються на будмайданчик суворо відповідно до специфікації. Встановлення конструкції може бути кількох видів.
  1. Вертикальний монтаж сендвіч панелей. Вертикально допускається встановлювати конструкції не вище 7 метрів. Такі споруди вимагають наявності зварних чи оцинкованих прогонів.
  2. Горизонтальна установка. У цьому випадку прогони не потрібні і абсолютно немає жодних обмежень по висоті будівлі, що зводиться.
  3. Бескаркасна установка. За такої системи будівництва немає необхідності в попередньому зведенні несучої металоконструкції.

  КиївДніпроХарків

  Де замовити монтаж сип панелей в Одесі?

  Найвигіднішу вартість монтажу сендвіч панелей в Одесі пропонує компанія МеталПроектСтрой. Ціна залежить від типу матеріалу та висоти об’єкта, а ось від того покрівельна чи стінова це конструкція, розцінки не змінюються. Середня ціна послуги – 7-10 у.о./м.кв. Найшвидше і найлегше встановлюються пінопластові сендвіч конструкції, для холодильних сендвічів пред’являються особливі вимоги щодо герметизації стиків та усунення містків холоду. У кожному конкретному випадку фахівці компанії МеталПроектСтрой самостійно вибирають методику монтажу та набір необхідних для цього машино-механізмів та інструментів.

Поширені запитання

Відгуки "Монтаж сендвіч панелей в Одесі"

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі