• RU
 • UA
 • Монтаж сендвіч панелей в Одесі

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни не більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4 місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ

  високий ступінь опору звуко та теплопередачі

  Монтаж сендвіч панелей

  Одним із найпопулярніших і доступних на сьогоднішній день матеріалів для швидкого та бюджетного будівництва будівель стали сендвіч панелі, їх монтаж виробляється досвідченими монтажниками за допомогою машино-механізмів. За зміну одна бригада здатна встановити конструкцію площею мінімум 100 м.кв.

  На монтаж сендвіч панелей найдоступніша ціна у м. Одеса у компанії МеталПроектСтрой. Ми пропонуємо широкий вибір будівельних матеріалів власного виробництва та послуги по всій Україні.

  Установка сендвіч панелей: особливості

  Встановлювати сип панелі потрібно строго відповідно до проекту. Всі роботи повинні виконувати досвідчені фахівці, які приділяють максимальну увагу якості монтажу. У ході настановних робіт обов’язково потрібно використовувати супутні матеріали.

  • Термопрокладки;
  • Термокріплення;
  • Герметик; /li>
  • Будівельна піна;
  • Спеціалізований інструмент.

  Щоб монтаж був якісним, потрібно враховувати наступні нюанси.

  • Кріплення покрівельних сендвіч панелей і матеріалів проводиться самосвердлувальними гвинтами Ø 6,3 мм;
  • Чим товщий матеріал, тим довшим має бути гвинт. Допустима довжина – 80-250 мм; Кріплення до бетону проводиться через кріпильні закладки, виготовлені з сортового металу; Стикування сип панелей на кутах відбувається внахлест, а на рівній поверхні їх з’єднання проводиться з невеликим зазором, в який після монтажу закладається будівельна піна або утеплювач. умовах за наявності достатніх знань у будівництві, а ось монтаж великих конструкцій потрібно довіряти лише досвідченим монтажникам. Спочатку створюється металева конструкція, на яку кріпляться покрівельні та стінові сендвіч панелі, стеля або перегородки. Всі необхідні деталі в готовому вигляді поставляються на будмайданчик суворо відповідно до специфікації. Встановлення конструкції може бути кількох видів.
   1. Вертикальний монтаж сендвіч панелей. Вертикально допускається встановлювати конструкції не вище 7 метрів. Такі споруди вимагають наявності зварних чи оцинкованих прогонів.
   2. Горизонтальна установка. У цьому випадку прогони не потрібні і абсолютно немає жодних обмежень по висоті будівлі, що зводиться.
   3. Бескаркасна установка. За такої системи будівництва немає необхідності в попередньому зведенні несучої металоконструкції.

   КиївДніпроХарків

   Де замовити монтаж сип панелей в Одесі?

   Найвигіднішу вартість монтажу сендвіч панелей в Одесі пропонує компанія МеталПроектСтрой. Ціна залежить від типу матеріалу та висоти об’єкта, а ось від того покрівельна чи стінова це конструкція, розцінки не змінюються. Середня ціна послуги – 7-10 у.о./м.кв. Найшвидше і найлегше встановлюються пінопластові сендвіч конструкції, для холодильних сендвічів пред’являються особливі вимоги щодо герметизації стиків та усунення містків холоду. У кожному конкретному випадку фахівці компанії МеталПроектСтрой самостійно вибирають методику монтажу та набір необхідних для цього машино-механізмів та інструментів.

  Поширені запитання

  Відгуки "Монтаж сендвіч панелей в Одесі"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі