Холодильні сендвіч панелі ( ППУ ) в Одесі

ЗБЕРІГАЄМ ХОЛОД

МЕТАЛПРОЕКТСТРОЙ виробляє холодильні сендвіч панелі з пінополіуретановим наповнювачем для об’єктів з особливим температурним режимом — холодильні та морозильні камери. Сендвіч панелі для холодильних камер — це тришарова панель, що складається з двох шарів металевого листа товщиною 0,45 — 0,7 мм і поліуретану щільністю 38-42кг / м3 між ними.

Виробництво сендвіч панелей з пінополіуретану по вогнестійкості бувають: PUR, PIR. Панелі товщиною від 100мм до 150мм застосовуються в низькотемпературних режимах, а для среднетемпературного режиму застосовують поліуретанові панелі товщиною від 50 мм до 100 мм.

Вартість панелей для холодильних камер в Одесі динамічна, просимо уточнювати ціну на момент розміщення замовлення. Менеджери нашої компанії підберуть необхідний тип матеріалу, розрахують комплектуючі, виїдуть для проведення замірів. Також наша компанія пропонує будівництво холодильних ( морозильних ) складів або монтаж холодильних камер з сендвіч панелей ППУ, розробку проектних рішень, комплектацію об’єкта не тільки необхідною продукцією, але і холодильним обладнанням.

Відгуки "Холодильні сендвіч панелі ( ППУ ) в Одесі"

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі