• RU
 • UA
 • Будівництво складу у Харкові

  ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

  Досвід стверджує, що «комплексний» підрядник економить близько 15% кошторисної вартості об'єкта загалом, а термін реалізації проекту скорочується до 30%.

  Залізобетонні Ж/Б Конструкції

  Влаштування фундаментів, ростверків, промислових підлог, монолітних балок і перекриттів. Для виконання робіт необхідний Ж/Б вузол, метало база, будівельна техніка, опалубка, розхідники та працівники. Звертаємо увагу на роботу з ґрунтом: котлован, складування, переміщення, вивезення, завезення чорнозему, глини. Особлива увага – гідроізоляція, якісний пристрій якої, дозволяє комфортно експлуатувати каркасну будівлю або швидкобудуюємі будівлі.

  Металеві конструкції

  Влаштування несучих конструкцій будівлі, фахверків, покрівельних прогонів, стінових прогонів, а також зв’язків і технологічних елементів: отвори, закладні під обладнання, допоміжні конструкції, технологічні конструкції. Звертаємо увагу на оптимальність обраної конструктивної схеми, яка є визначальною в ціноутворенні. Конструктивні особливості – комбінований каркас, де конструктив будівлі складається з важкого зварного металопрокату та легких оцинкованих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Правильне застосування дозволяє скоротити вартість всіх металевих виробів за Вашим запитом на 15-20% щодо традиційних методів будівництва. Кріплення забезпечене звареним, болтовим з’єднанням.

  Захисні конструкції

  Влаштування покрівлі та стіни, шляхом застосування сендвіч панелі заводського походження або сендвіча листової (пошарової) збірки. Під поняттям сендвіч панелі пошарового (полістового) складання мається на увазі каркасна система, що дозволяє об’єднати в конструктив за проектом будь-які будівельні матеріали: профнастил базальтовий утеплювач, навісний вентильований фасад з металевих касет, керамограніту, навісної цегли, фасадної панелі, фасадної панелі. Кріплення між собою забезпечене метизним з’єднанням, де саморіз по металу з геометричними характеристиками 5,5х25мм витримує навантаження на зріз 250кг. Пропонуємо до вашої уваги ознайомитись з оптимальними системами полистового сендвіча в каталозі АР.

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни не більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4 місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ

  високий ступінь опору звуко та теплопередачі

  Будівництво складів з металоконструкцій

  Привабливий зовнішній вигляд, тривалий термін експлуатації, мінімальний час на зведення спонукають бізнесменів замовити будівництво складів у Харкові за технологією, що швидко монтується. Сфера використання таких споруд є надзвичайно широкою: торгівля, виробництво, зберігання, логістика.

  Швидкий монтаж складів за сучасними технологіями вигідний бізнесу, тим що:

  • обходиться замовнику максимально недорого, особливо в порівнянні з будівництвом із традиційних матеріалів;
  • складське приміщення можна буде експлуатувати максимум через 4 місяці (залежно від розміру). На зведення об’єкта за іншими технологіями та введення його в експлуатацію потрібно більше півроку;
  • будівля мобільна: її можна багаторазово збирати і розбирати, додавати або зменшувати секції;
  • немає необхідності у зовнішніх та внутрішніх оздоблювальних роботах;
  • можна спокійно побудувати склад на ґрунті з низькою несучою здатністю;
  • дозволено вести будівництво незалежно від пори року.< /li>

  Компанія МеталПроектСтрой більше 10 років успішно зводить складські приміщення із сендвіч-панелей (теплі та холодні) по всій Україні. Ми виконуємо весь комплекс робіт: розробляємо проект, готуємо документацію, виготовляємо профілі та панелі, збираємо каркас, монтуємо облицювання та вводимо об’єкт в експлуатацію. Завдяки такому підходу на будівництво складів ціна в Харкові у нас одна з найдемократичніших. призначення. Загалом, залежно від типу каркасу, споруди бувають: арочними – найбільш стійкі до злив, вітру, снігопадів, внаслідок рівномірного розподілу навантаження на обшивку. Характеризується простою технологією складання, низькою масою, будь-якою кількістю вікон;

  • прямостінними – найпопулярніший металевий склад у Харкові з односхилим або двосхилим дахом, не має обмежень у розмірах. Універсальний в експлуатації, найбільш економічно вигідний;
  • наметовими – відрізняються великою корисною площею. Відрізняється оптимальним розподілом снігового навантаження та максимальним використанням площі підлоги.

   

   

  КиївДніпроОдеса

  Теплий, холодний чи холодильний — вибирає замовник

  Побудувати склад із сендвіч-панелей ми можемо двох типів: холодильний (для продуктів харчування, медичних препаратів) та теплий (без контролю температурного режиму). Перші поділяються на середньотемпературні та низькотемпературні (морозильні). Друга група об’єктів, у свою чергу, поділяється на утеплені та неутеплені, такі як ангар з профлиста. Перед початком співпраці наші інженери з’ясують: призначення об’єкта та тип продукції;

  • обсяг товарів та вантажообігу;
  • кліматичні особливості регіону будівництва;
  • індивідуальні вимоги замовника.

   

  ul>

  Тісне співробітництво допомагає побудувати ангар під індивідуальні умови так, щоб його ціна була доступна всім охочим в Україні. Потрібна консультація? Телефонуйте.

  Поширені запитання

  Відгуки "Будівництво складу у Харкові"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі