• RU
 • UA
 • Металоконструкції у Харкові

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни не більше 10%.

  Коротше
  – терміни будівництва скорочуються до 4 місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ

  високий ступінь опору звуко та теплопередачі

  Виготовлення металоконструкцій. Ціна від виробника

  Все більш широке застосування у проектуванні та зведенні об’єктів різного призначення знаходять будівельні металовироби, виготовлені з різного профілю. Згідно з діючими нормами, несучі та огороджувальні металоконструкції у Харкові мають виготовлятися за сучасними технологіями, відповідно до жорстких стандартів та вимог.

  З метою скорочення витрат на земляні роботи, облаштування фундаментів, забудовниками потрібні різні типи профілів, які випускає наш завод металоконструкцій. Їх застосування економить трудовитрати, дозволяє зводити споруди малої ваги швидко, будь-якої пори року. Методом каркасного будівництва зводяться надійні, міцні та довговічні будови, повністю безпечні для людини та навколишнього середовища.

  Компанія ТОВ МеталПроектСтрой більше 10 років виконує виготовлення виробів з металу високої якості українського та імпортного виробництва. Ми випускаємо як продукцію стандартного типу, так і виготовлену на замовлення. Наявність власного проектно-конструкторського, логістичного відділів, а також бригад досвідчених монтажників дозволяє нам успішно проектувати об’єкти будь-якої складності, доставляти готові елементи на об’єкт та виконувати монтаж металоконструкцій у Харкові (в середньому робота займає до 3 тижнів).

  Монтаж металоконструкцій з нуля та під ключ

  Збираючись звести каркасну споруду, економічно вигідно та доцільно звернутися до підрядника, який візьме на себе весь комплекс завдань: підготовку проектної документації, виготовлення та монтаж металоконструкцій, введення об’єкта в експлуатацію. Крім випуску виробів з металу, ТОВ МеталПроектСтрой випускає системи вентильованих фасадів, сендвіч-панелі, та багато іншого. Замовивши нам поставку та встановлення покрівельних конструкцій, що захищають, замовник отримує дуже демократичні розцінки на монтаж.

  Ми маємо все необхідне для оперативної та якісної роботи, а саме:

  • допуски, дозволи та ліцензії;
  • сучасна підйомна техніка;
  • багаторазово випробувану технологію збирання;
  • інструмент та обладнання імпортного виробництва.

  Будівельні елементи з металу знайшли широке застосування у сільськогосподарському, комерційному, промисловому будівництві. Вартість проекту розраховується індивідуально та залежить від складності, обсягу, термінів, географічного розташування об’єкта.
  Розрахунок на проект, виготовлення, монтаж металоконструкцій можна зробити на сайті самостійно або разом із нашим співробітником, ціна за тонну вам буде названа відразу.

  Виробництво металоконструкцій

  Завдяки таким відмінним властивостям металопрокату, як: тривалий термін служби, міцність, стійкість до впливу зовнішніх факторів та температурних коливань, він є основним матеріалом для виробництва металевих конструкцій. Повний цикл робіт виглядає так:

  • розробка документації, розрахунок кількості матеріалу, підготовка технологічних карток. Обов’язково враховується тип, інтенсивність механічних навантажень, умови експлуатації, специфіка, вимоги до антикорозійної стійкості, монтажних з’єднань;
  • підготовка креслень, внесення змін, узгодження із замовником;
  • виготовлення елементів у цехах підприємства.

  У процесі враховуються усі побажання замовника. Більш того, наш досвід дозволяє випускати металоконструкції за вашими кресленнями, тобто передбачає індивідуальне виготовлення.

   

  КиївДніпроОдеса

  Співпраця з МеталПроектСтрой гарантує замовникам:

  • демократична вартість послуг;
  • швидку та акуратну роботу наших фахівців;
  • всебічний контроль якості – кожен етап виробництва продукції ретельно відстежується та перевіряється, ми користуємося надійними методами для перевірки відповідності елементів діючим нормам;
  • виготовлення конструкцій на найсучаснішому високотехнологічному обладнанні;
  • своєчасний випуск найскладніших та нестандартних конструкцій.

  Вироби виготовляються з максимальною точністю та мінімумом відходів. Наберіть наш номер або заповніть форму для зв’язку, щоб отримати безкоштовну консультацію.

  Відгуки "Металоконструкції у Харкові"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі