Холодильні сендвіч панелі ( ППУ ) в Харкові

ЗБЕРІГАЄМ ХОЛОД

МЕТАЛПРОЕКТСТРОЙ виробляє холодильні сендвіч панелі з пінополіуретановим наповнювачем для об’єктів з особливим температурним режимом – холодильні та морозильні камери. Сендвіч панелі для холодильних камер – це тришарова панель, що складається з двох шарів металевого листа товщиною 0,45 – 0,7 мм і поліуретану щільністю 38-42кг/м3 між ними.

Виробництво сендвіч панелей із пінополіуретану по вогнестійкості бувають: PUR, PIR. Панелі завтовшки від 100мм до 150мм застосовуються в низькотемпературних режимах, а для середньотемпературного режиму застосовують поліуретанові панелі завтовшки від 50 мм до 100 мм.

Вартість панелей для холодильних камер у Харкові динамічна, просимо уточнювати ціну на момент розміщення замовлення. Менеджери компанії підберуть необхідний тип матеріалу, розрахують комплектуючі, виїдуть для проведення вимірів. Також наша компанія пропонує будівництво холодильних складів або монтаж холодильних камер із сендвіч панелей ППУ, розробку проектних рішень, комплектацію об’єкта не тільки необхідною продукцією, а й холодильним обладнанням.

Відгуки "Холодильні сендвіч панелі ( ППУ ) в Харкові"

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі