• RU
 • UA
 • Будівництво складу у Києві

  ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

  Досвід стверджує, що «комплексний» підрядник економить близько 15% кошторисної вартості об'єкта загалом, а термін реалізації проекту скорочується до 30%.

  Залізобетонні Ж/Б Конструкції

  Влаштування фундаментів, ростверків, промислових підлог, монолітних балок і перекриттів. Для виконання робіт необхідний Ж/Б вузол, метало база, будівельна техніка, опалубка, розхідники та працівники. Звертаємо увагу на роботу з ґрунтом: котлован, складування, переміщення, вивезення, завезення чорнозему, глини. Особлива увага – гідроізоляція, якісний пристрій якої, дозволяє комфортно експлуатувати каркасну будівлю або швидкобудуюємі будівлі.

  Металеві конструкції

  Влаштування несучих конструкцій будівлі, фахверків, покрівельних прогонів, стінових прогонів, а також зв’язків і технологічних елементів: отвори, закладні під обладнання, допоміжні конструкції, технологічні конструкції. Звертаємо увагу на оптимальність обраної конструктивної схеми, яка є визначальною в ціноутворенні. Конструктивні особливості – комбінований каркас, де конструктив будівлі складається з важкого зварного металопрокату та легких оцинкованих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Правильне застосування дозволяє скоротити вартість всіх металевих виробів за Вашим запитом на 15-20% щодо традиційних методів будівництва. Кріплення забезпечене звареним, болтовим з’єднанням.

  Захисні конструкції

  Влаштування покрівлі та стіни, шляхом застосування сендвіч панелі заводського походження або сендвіча листової (пошарової) збірки. Під поняттям сендвіч панелі пошарового (полістового) складання мається на увазі каркасна система, що дозволяє об’єднати в конструктив за проектом будь-які будівельні матеріали: профнастил базальтовий утеплювач, навісний вентильований фасад з металевих касет, керамограніту, навісної цегли, фасадної панелі, фасадної панелі. Кріплення між собою забезпечене метизним з’єднанням, де саморіз по металу з геометричними характеристиками 5,5х25мм витримує навантаження на зріз 250кг. Пропонуємо до вашої уваги ознайомитись з оптимальними системами полистового сендвіча в каталозі АР.

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни не більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4 місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ

  високий ступінь опору звуко та теплопередачі

  Будівництво складів та ангарів

  Модульне будівництво складів у Києві та Україні дозволяє швидко отримати габаритні теплі чи холодильні приміщення для зберігання продукції. Вони затребувані в різних сферах бізнесу завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості, а також тому, що виглядають сучасно, недорого обходяться в експлуатації. Сьогодні побудувати склад з металу прагне кожен другий бізнесмен, адже така споруда:

  • належить до розряду швидкомонтованих – процес будівництва займає від кількох тижнів до кількох місяців (залежно від проекту) і за необхідності швидко розбирається;
  • не вимагає фундаменту, мобільного, не вимагає залучення важкої техніки (для невеликих приміщень);
  • суттєво економить бюджет – невелике складське приміщення збирається силами однієї бригади;
  • володіє високими звукоізоляційними якостями, стійка до хімічних впливів та вогню, не цікава гризунам.

  Фахівці компанії МеталПроектСтрой у короткі терміни та в точній відповідності до проектної документації зможуть побудувати склад з сендвіч панелей будь-якої площі та форми. Це відмінна ідея для бізнесу, що швидко розвивається, оскільки передбачає можливість розширення: при необхідності конструкція частково розбирається і розширюється. Ми випускаємо звичайні і холодильні сендвіч панелі, виконуємо монтаж складів за типовим або індивідуальним проектом, вводимо будівництво в експлуатацію. перепадів температури всередині будівлі, економічно доцільніше звести холодний склад із ЛСТК. Покрівля та стіни обшиваються міцними листовими матеріалами, які надійно захистять вміст від проникнення опадів та коштуватимуть дешевше на 25-30%, ніж аналог із теплих панелей.

  Утепленими вважаються складські приміщення із сендвіч панелей. Крім високої заводської готовності, цей матеріал відрізняється тим, що можна самостійно підібрати сертифікований негорючий наповнювач з потрібним коефіцієнтом теплоізоляції та вогнестійкості. об’єкт в експлуатацію

   

  ДніпроХарківОдеса

  Наші пропозиції бізнесу

  Потрібно побудувати ангар швидко і так, щоб його ціна була на 15% нижчою, ніж середня в Україні? Комплексний підхід до вирішення завдання фахівцями МеталПроектСтрой не тільки заощадить ці гроші, а й дозволить на 30% скоротити термін реалізації проекту. місяця. Варіанти будівель:

  • каркасні (теплі або холодні);
  • бескаркасні (склади та арочні ангари).

  Для тих, кому цікава на будівництво складів ціна, можливий попередній розрахунок комерційної пропозиції лише за 30 хвилин. Залишилися питання – телефонуйте!

  Поширені запитання

  Відгуки "Будівництво складу у Києві"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі