ЗБЕРІГАЄМ ХОЛОД
МЕТАЛПРОЕКТСТРОЙ виробляє холодильні сендвіч панелі з пінополіуретановим наповнювачем для об’єктів з особливим температурним режимом – холодильні та морозильні камери. Сендвіч панелі для холодильних камер Київ – це тришарова панель, що складається з двох шарів металевого листа товщиною 0,45 – 0,7 мм і поліуретану щільністю 38-42кг/м3 між ними.
Виробництво сендвіч панелей із пінополіуретану по вогнестійкості бувають: PUR, PIR. Панелі завтовшки від 100мм до 150мм застосовуються в низькотемпературних режимах, а для середньотемпературного режиму застосовують поліуретанові панелі завтовшки від 50 мм до 100 мм.
Вартість панелей для холодильних камер є динамічною, просимо уточнювати ціну на момент розміщення замовлення. Менеджери компанії підберуть необхідний тип матеріалу, розрахують комплектуючі, виїдуть для проведення вимірів. Також наша компанія пропонує будівництво холодильних складів або монтаж холодильних камер із сендвіч панелей ППУ, розробку проектних рішень, комплектацію об’єкта не тільки необхідною продукцією, а й холодильним обладнанням.
Стеновые\потолочные сэндвич панели ППУ (полиуретановые):
Рабочая(габаритная) ширина – 1170мм
Толщина —50, 80, 100, 120, 150мм
Кровельные ППУ панели:
Рабочая(габаритная) ширина – 1000мм
Толщина — 100, 120, 150мм

Общие данные:
Длина панели ППУ — от 1000мм до 9500мм.
Пожаростойкость PUR/PIR — EI 15/EI 45
Варианты облицовки пенополиуретановых панелей – картон, фанера, нержавейка.
Толщина стали в металлических панелях — от 0,45мм до 0,7мм.
Коэффициент теплопроводности, Вт/м К — 0,022
Коэффициент термического сопротивления – от 2,86 до 7,14
Звукоизоляция, dB – 35

Срок производства — 5 – 7 рабочих дней.
Доставка осуществляется своим или наемным транспортом.
Будем рады оказать всяческую помощь по Вашим запросам.
Расчеты и консультации по тел.: (066) 1-300-200 или (067) 1-300-200
Сравнительная таблица минвата/ ППУ

СІП панелі ППУ: переваги
Сендвіч панелі для холодильних камер найчастіше застосовуються в секторі харчової промисловості, але за рахунок особливих властивостей ППУ її можна застосовувати в умовах підвищеної вологості.
- Термостійкість.
Холодильні сендвіч панелі купити як обробку рекомендується через високі ізоляційні здібності (теплопровідність відповідає показнику 0,022Вт/м2К).
Термостійкість блоку з пінополіуретану дорівнює тим, що демонструє стіна їхньої цеглини 900 мм або виріб з мінвати 150 мм. Такі характеристики дозволяють суттєво знизити електроенергетичні витрати та рівень загального навантаження на охолодний агрегат. - Невелика вага.
Усередині холодильної панелі ППУ знаходиться матеріал густиною від 38 до 42 кг/м2, який забезпечує чудові показники теплоізоляції. При цьому маса 1 м2 виробу становить 10-12 кг, що є дуже низьким параметром – легка конструкція. Невелика вага матеріалу грає роль етапі монтажу, роблячи його роботи простіше. Крім того, легкі блоки суттєво зменшують навантаження на фундамент та тимчасову підлогу споруди. Цей варіант має найменшу вагу, якщо порівняти зі схожими матеріалами (піноістирол та мініреальною ватою). Шар теплоізолюючого матеріалу становить від 40 до 45 кг/м2, що пояснює відмінні характеристики. Використовуючи пропонований матеріал, будова вийде дійсно міцною, але легкою. - Довговічність.
Стінові або покрівельні сендвіч панелі з пінополіуретану не бояться атаки біологічних мікроорганізмів та стійкі до вологи. Показник водопоглинання становить мінімум 2% на добу. Блоки ППУ мають низку істотних переваг. Матеріал не вступає в хімічну реакцію з агресивними засобами, що забезпечує безпеку та безпеку.
екологічність. Пінополіуретан стійкий до температурних коливань. Напруга у вигині дорівнює показнику 350 кПа, що є показником міцності матеріалу. Спеціальне антикорозійне покриття наноситься для довговічності, захищаючи від негативної дії вологи. Матеріал передбачає довготривале використання – всі перераховані вище критерії сприяють тому, що сендвіч блоки з пінополіуретану протягом 50 років зберігають свої заявлені властивості теплоізоляції. Характеристики, отримані після складання, повноцінно зберігаються протягом 10 років, потім з’являється знос, що становить кожні 5 років не більше 5%. - Екологічність.
Виробництво матеріалу вважається екологічно безпечним, так як пінополіуретан не належить до токсичних речовин. Їх використання у будівництві не завдає шкоди навколишньому середовищу та людському організму. Відповідно до Законодавства, сендвіч панелі з пінополіуретану можна безпечно використовувати для виготовлення низькотемпературних та середньотемпературних камер, призначених для продуктів харчування. - Резистентність до факторів зовнішнього впливу.
Конструкція не схильна до змін в результаті контакту з агресивним зовнішнім середовищем. Вона стійка до цвілі, грибка та інших мікроорганізмів. Сендвіч панелі демонструють відмінні водовідштовхувальні властивості та легко справляються з механічними навантаженнями. Це ще одна причина того, чому саме такі конструкції найчастіше використовують для виготовлення низькотемпературних та середньотемпературних камер - Простота складання.
Панелі легко перетворити на конструкцію відповідної конфігурації. Вони монтуються легко на будь-який каркас, чи то дерев’яний чи металевий. Також просто бутерброди демонтуються, після чого їх можна використовувати повторно. Конструкція перетворюється шляхом роботи зі спеціальним з’єднанням «шип-паз», що не вимагає використання додаткових елементів кріплення. На стадії проектування необхідно задати правильні виміри дверей камери, вони постачаються в готовому вигляді та встановлюються на 100%.
зібраної конструкції. Простоту монтажу та використання слід вважати однією з головних переваг сендвічів.
ППУ (поліуретанові) панелі – ні що інше, як просто металеві тришарові сендвіч панелі з пінополіуретаном як утеплювач. Застосовуються вони переважно як стіни в швидкозведених збірно-розбірних конструкціях виробничого та житлового призначення. Також задіяні у виготовленні сушильних, низько- та середньотемпературних камер. Звичайно ж, підходять і для утеплення раніше збудованих будівель. Виготовляються панелі механізованим шляхом.
Назва «сендвіч» походить від англ. sandwich – багатошаровий бутерброд. Конструкція має на увазі тришаровий матеріал для будівництва. Абревіатура ППУ означає наявність пінополіуретану (polyurethane) як основного теплоізолюючого матеріалу. Останній встановлюється між двома листами сталі, яка у свою чергу обов’язково має бути оцинкованою або забарвленою поліефірною фарбою.
Перевага внутрішнього матеріалу полягає в тому, що він демонструє високу адгезію до металу. Завдяки цьому виходить щільне, цілісне, з’єднання із зовнішніми шарами сендвіча. При цьому пінополіуретан буквально наділяє зовнішні сталеві листи своїми унікальними властивостями гідроізоляції та теплоізоляції. Адже саме ці властивості є найважливішими у питанні використання панелей для монтажу морозильних та холодильних камер. Придбати холодильні панелі у місті Дніпро з доставкою у Київ, Харків, Запоріжжя та інші міста України ви можете у нашій компанії, вибравши потрібний тип матеріалу, виходячи з експлуатаційних особливостей майбутньої споруди.
Завдяки широкому модельному ряду, можна підібрати панель, яка максимально підходить за габаритами. Найпростіший тип кріплення «шип-паз» забезпечує легкість подальшого збирання між собою. При цьому не варто турбуватися про тепловтрати – конструкція зберігає всі заявлені властивості і не потребує додаткової ізоляції швів. У компанії МЕТАЛПРОЕКТСТРОЙ налагоджено власне виробництво даного матеріалу.
Конструкція ППУ сендвічів передбачає наявність замку: одинарного та подвійного. Який саме зумовлює товщина панелі. Одинарний використовується у вузьких варіаціях, що не перевищують 60 мм. Товсті панелі (100 – 150 мм) виготовляються із замком шип-паз. Такі особливості гарантують надійність зчеплення, не допускаючи появи містків холоду.
Високі показники теплоізоляції
Щоб чіткіше уявити стіну з ППУ панелей (100 мм), її можна порівняти з цегляною кладкою 1500 мм. У такого сендвіча показник теплопровідності дорівнює 0,022Вт/м2К.Прекрасна термостійкість дозволяє підтримувати всередині готової конструкції відповідний мікроклімат.
Усі холодильні камери в будь-якому випадку дають тепловтрати, що пояснюється суттєвою різницею між температурним режимом усередині та зовні. За рахунок роботи обладнання в будь-якому випадку має бути їх компенсація. При цьому оптимальний показник має бути 10 Вт/м2 та не більше. Якщо сендвіч вибрано правильно, він знизить навантаження, що сприятливо позначиться на умовах експлуатації агрегату.
Припустимо, різниця між температурою приміщення та камери становить 10°С. У такому разі товщина має бути 40 мм, при цьому показник 50 мм все ще допустимий, але вже надмірний. Неприпустимо використовувати такі тонкі сендвічі за умови перепаду температури вище 20 °С – це може призвести до занадто великих втрат, які спровокують перевантаження холодильного агрегату і низьку ефективність. Підбір товщини панелей дуже важливо довірити досвідченому фахівцю, який зможе правильно провести розрахунок з урахуванням експлуатаційних особливостей.
У випадку з морозильними камерами найчастіше потрібна товщина панелей становить 100, 120, 150мм. А оптимальною товщиною для середньотемпературних камер вважається показник 60 та 80мм. Крім того, належить вибирати тип наповнювача: пінополіуретану PUR або вогнестійкого PIR. Обидва варіанти мають якісний матеріал зовнішнього покриття.
Можливо вас цікавить