• RU
 • UA
 • Будівництво складу у Полтаві

  ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

  Досвід стверджує, що «комплексний» підрядник економить близько 15% кошторисної вартості об'єкта загалом, а термін реалізації проекту скорочується до 30%.

  Залізобетонні Ж/Б Конструкції

  Влаштування фундаментів, ростверків, промислових підлог, монолітних балок і перекриттів. Для виконання робіт необхідний Ж/Б вузол, метало база, будівельна техніка, опалубка, розхідники та працівники. Звертаємо увагу на роботу з ґрунтом: котлован, складування, переміщення, вивезення, завезення чорнозему, глини. Особлива увага – гідроізоляція, якісний пристрій якої, дозволяє комфортно експлуатувати каркасну будівлю або швидкобудуюємі будівлі.

  Металеві конструкції

  Влаштування несучих конструкцій будівлі, фахверків, покрівельних прогонів, стінових прогонів, а також зв’язків і технологічних елементів: отвори, закладні під обладнання, допоміжні конструкції, технологічні конструкції. Звертаємо увагу на оптимальність обраної конструктивної схеми, яка є визначальною в ціноутворенні. Конструктивні особливості – комбінований каркас, де конструктив будівлі складається з важкого зварного металопрокату та легких оцинкованих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Правильне застосування дозволяє скоротити вартість всіх металевих виробів за Вашим запитом на 15-20% щодо традиційних методів будівництва. Кріплення забезпечене звареним, болтовим з’єднанням.

  Захисні конструкції

  Влаштування покрівлі та стіни, шляхом застосування сендвіч панелі заводського походження або сендвіча листової (пошарової) збірки. Під поняттям сендвіч панелі пошарового (полістового) складання мається на увазі каркасна система, що дозволяє об’єднати в конструктив за проектом будь-які будівельні матеріали: профнастил базальтовий утеплювач, навісний вентильований фасад з металевих касет, керамограніту, навісної цегли, фасадної панелі, фасадної панелі. Кріплення між собою забезпечене метизним з’єднанням, де саморіз по металу з геометричними характеристиками 5,5х25мм витримує навантаження на зріз 250кг. Пропонуємо до вашої уваги ознайомитись з оптимальними системами полистового сендвіча в каталозі АР.

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни не більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4 місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ

  високий ступінь опору звуко та теплопередачі

  Будівництво складів з металоконструкцій в Україні

  Наявність сучасного логістичного комплексу є обов’язковою для будь-якого великого підприємства. Склад або ангар з профлиста, обладнаний сучасною технікою, з добре організованою системою управління та оптимальними умовами для зберігання продукції, обов’язково допоможе компанії працювати ще ефективніше.

  Зведенням таких об’єктів в Україні займається компанія “МеталПроектСтрой”. Будівництво складів у Полтаві та інших містах країни ми здійснюємо під ключ, у найкоротші терміни та з дотриманням усіх існуючих технічних норм. Використання каркасних технологій при зведенні таких об’єктів забезпечує їхню високу мобільність.

  Швидкомонтовані ангари — універсальне рішення

  Будівництво будівель з металевих конструкцій, які виготовляються на власних потужностях, — основний напрямок діяльності нашої компанії. Робота над об’єктом починається з проектування, яке багато в чому залежить від призначення – чи це буде холодний склад з ЛСТК або теплий, фанерований сендвіч-панелями. Весь процес будівництва складається з наступних етапів:

  • розробка проекту;
  • проведення земельних робіт та улаштування фундаменту;
  • зведення каркасу з металоконструкцій;
  • пристрої стін, підлоги, виконання облицювальних робіт.

  Щоб спроектувати та побудувати склад із тонколистової оцинкованої сталі під ключ у наших фахівців зазвичай йде не більше 4 місяців. Мінімальні терміни зведення – не єдина перевага подібних будівель. Металевий склад відрізняється високою міцністю, надійністю та стійкістю до вогню. За потреби він може бути оснащений усіма комунікаціями.

  КиївХарківОдеса• Дніпро

  В архіві нашої компанії є величезний вибір готових проектів, серед яких:

  • складські приміщення із сендвіч-панелей;
  • ангари для нехарчових товарів, що не потребують особливих умов зберігання;
  • об’єкти з особливим температурним режимом, включаючи холодильні та морозильні камери для зберігання м’яса та морепродуктів.

  Монтаж складів з металопрокату за типовими проектами займає мінімум часу і має нижчу кошторису, ніж об’єкти, що зводяться за іншими технологіями.

  Фактори, що впливають на вартість каркасних об’єктів

  У нашій компанії на будівництво складів ціна розраховується індивідуально для кожного проекту після складання технічного завдання та з урахуванням побажань клієнта. На вартість об’єкта впливають такі параметри:

  • тип каркасу;
  • особливості будівельного майданчика;
  • комплектація (вікнами, вхідними групами, інженерними мережами).

  Кожне складське приміщення зводиться нами із власних матеріалів, вартість яких вже входитиме в кінцеву ціну. Незважаючи на те, що виготовляються металоконструкції у Дніпрі, їхня доставка здійснюється по всій країні. І ми готові побудувати склад із сендвіч-панелей у будь-якій області у найкоротші терміни.

  Для замовників великих об’єктів у нас є індивідуальні знижки. Тому звертайтеся, якщо потрібно збудувати великий ангар або їх комплекс, у нас найдемократичніша ціна в Україні!

  Поширені запитання

  Відгуки "Будівництво складу у Полтаві"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі