• RU
 • UA
 • Монтаж навісного вентильованого фасаду (НВФ) у Полтаві

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни не більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4 місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ

  високий ступінь опору звуко та теплопередачі

  Нові способи облицювання будівель стають все популярнішими не тільки тому, що це дуже красиво. Крім естетичної функції, сучасні вентильовані фасади виконують ще й важливу практичну роль. Конструкційно панелі складаються з декількох шарів: утеплювача та облицювального покриття, а також каркасу, до якого вони кріпляться. Грамотно виконаний монтаж вентильованого фасаду забезпечує будову додатковим захистом від агресивного впливу навколишнього середовища та значно збільшує термін його експлуатації.

  Компанія МеталПроектСтрой надає широкі можливості вибору з облицювання будівель у Полтаві, пропонуючи цікаві дизайнерські та практичні рішення для промислових, торгових та громадських об’єктів.

  Які функції виконує вентфасад

  Установка облицювального матеріалу на стіну є унікальною технологією. У процесі виконання робіт панелі кріпляться на нержавіючий каркас таким чином, щоб був зазор між стіною та облицюванням, у якому вільно циркулює повітря. Завдяки цьому на утеплювачі та конструкціях не виникає конденсату, вони весь час залишаються сухими. Правильно виконаний монтаж вентфасаду, ціна якого залежить від матеріалу і обсягу робіт, що використовуються, дозволяє вирішити наступні завдання.

  1. Декоративне оздоблення – матеріали верхнього шару плити дають можливість створити безліч варіантів гарного облицювання.
  2. Теплоізоляція – технологія монтажу, що застосовується, забезпечує гарне утеплення будь-якої будови.
  3. Шумопоглинання – завдяки сучасним утеплювачам вдається виконати звукоізоляцію будівлі.
  4. Зниження витрат на будівництво – вартість монтажу вентильованого фасаду відносно невисока, як і ціни на матеріали, що використовуються, з урахуванням того, що всі вони мають тривалий термін служби і не вимагають особливого догляду.

  В ТОВ МеталПроектСтрой можна замовити різні варіанти оздоблення стін. Виконаний досвідченими фахівцями монтаж навісних фасадів, що вентилюються, дозволить вирішити будь-яке архітектурне завдання. Ми працюємо не лише у Полтаві, а й в інших містах України.

  Монтаж НВФ – маса переваг та відсутність недоліків

  До основних переваг навісних фасадів слід віднести такі особливості:

  • універсальність – утеплення та облицювання стін даним способом підходять для будь-яких будівель;
  • високий рівень захисту – вентильовані фасади, якщо монтаж виконаний правильно, є надійною перешкодою від усіх зовнішніх погодних впливів;
  • довговічність – експлуатаційний період досягає 50 років, залежно від вибраних панелей;
  • швидкість встановлення – монтаж вентфасадів не вимагає особливих підготовчих робіт, тому виконується в дуже короткий термін;
  • легка реставрація – за потреби досвідчений монтажник швидко змінить пошкоджений елемент.

  Щодо недоліків, то їх практично немає. І якщо врахувати безліч позитивних сторін такого облицювання з утепленням та великий експлуатаційний термін, то монтаж вентильованих фасадів і ціна всіх матеріалів цілком себе виправдовують.

  Скільки коштує послуга можна дізнатися безпосередньо в прайс-листі або зателефонувати менеджерам компанії за телефонами, вказаними в контактах. Слід зазначити, що з розрахунку вартості обов’язково враховується тип, стан будівлі та наявність декоративних елементів, які підлягають демонтажу.

  КиївХарківОдесаДніпро

  Поширені запитання

  Відгуки "Монтаж навісного вентильованого фасаду (НВФ) у Полтаві"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі