Холодильні сендвіч панелі ( ППУ ) в Полтаві

ЗБЕРІГАЄМ ХОЛОД

МЕТАЛПРОЕКТСТРОЙ виробляє холодильні сендвіч панелі з пінополіуретановим наповнювачем для об’єктів з особливим температурним режимом — холодильні та морозильні камери. Сендвіч панелі для холодильних камер — це тришарова панель, що складається з двох шарів металевого листа товщиною 0,45 — 0,7 мм і поліуретану щільністю 38-42кг / м3 між ними.

Виробництво сендвіч панелей з пінополіуретану по вогнестійкості бувають: PUR, PIR. Панелі товщиною від 100мм до 150мм застосовуються в низькотемпературних режимах, а для среднетемпературного режиму застосовують поліуретанові панелі товщиною від 50 мм до 100 мм.

Вартість панелей для холодильних камер динамічна, просимо уточнювати ціну на момент розміщення замовлення. Менеджери нашої компанії підберуть необхідний тип матеріалу, розрахують комплектуючі, виїдуть для проведення замірів. Також наша компанія пропонує будівництво холодильних ( морозильних ) складів або монтаж холодильних камер з сендвіч панелей ППУ, розробку проектних рішень, комплектацію об’єкта не тільки необхідною продукцією, але і холодильним обладнанням.

Відгуки "Холодильні сендвіч панелі ( ППУ ) в Полтаві"

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі