• RU
 • UA
 • Металоконструкції у Полтаві

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни не більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4 місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ

  високий ступінь опору звуко та теплопередачі

  Виготовлення металоконструкцій з гарантією практичності та довговічності

  Ферми, балки, колони, прогони та сходи, вхідні групи та балконні огорожі. Без цих елементів не обходиться жодна сучасна будівля. Сталі, що виготовляються зі сталі, роблять будівлі більш стійкими і дозволяють втілювати в реальність будь-які інноваційні рішення в архітектурі. Якісні металоконструкції у Полтаві на вигідних умовах пропонує компанія МеталПроектСтрой.

  Власні виробничі цехи, оснащені найновішим обладнанням, — головні складові, що дозволили вивести виробництво на новий високий рівень. Тому сьогодні наші металовироби потрібні не лише в країні, а й за її межами. Серійні та виконані за індивідуальними проектами, вони знаходять застосування у різних сферах будівництва, особливо у комерційній та промисловій.

  Професійний монтаж металоконструкцій

  Проектування та виготовлення виробів з металу – не єдині напрямки діяльності нашої компанії. У перелік послуг, що надаються нами, входить і зведення різних об’єктів з їх використанням. Виготовлення та монтаж металоконструкцій у каркасному будівництві широко застосовується у промисловому та цивільному напрямках.

  Роботи здійснюються професіоналами у своїй галузі, фахівцями із 10-ти річним стажем. До робіт з монтажу може залучатися від однієї до декількох бригад, залежно від складності об’єкта, що зводиться. Для встановлення ферм та колон використовуються крани, а легкі конструкції збираються з лісів.

  Розцінки на монтаж каркасів із металу залежать від обсягів виконуваних робіт та умов на будівельному майданчику. У середньому ціна складає 5000 грн./т для зварного сортового прокату, що використовується у промисловому та цивільному будівництві. Вартість збирання комбінованих каркасних будов при цьому досягає 200 у.о./м². На монтаж металоконструкцій із оцинкованого прокату (ЛСТК) ціна за тонну починається від 10000 грн.

  Виробництво металоконструкцій у ТОВ МеталПроектСтрой

  Створювати продукцію за світовими стандартами дозволяє гарна виробнича база і жорсткий контроль якості виробництва. Великі виробничі цехи оснащені найновішим обладнанням та автоматизованими лініями зарубіжного виробництва, які забезпечують високу якість виготовлення конструкцій із металу. Наші фахівці добре працюють із сучасними технологіями, мають великий досвід у галузі та відмінно справляються з проектами будь-якої складності.

  Сьогодні наш завод металоконструкцій випускає:

  1. Вироби за допомогою зварювання. До них відносяться балки, прогони, колони та інші елементи будівель, що використовуються у каркасному будівництві.
  2. Легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК), що виготовляються способом холодної прокатки.

  Загалом на місяць виробляється понад 150 тонн продукції. В асортименті компанії достатньо виробів, щоби можна було підібрати оптимальне рішення для будь-якого об’єкта. Для тих, хто не зміг знайти відповідні вимоги металоконструкції, можливе виготовлення виробів на замовлення з урахуванням побажань клієнта.

  КиївХарківОдесаДніпро

  Ми спеціалізуємося не тільки на виробництві продукції з металу, але й на проектуванні та збиранні каркасних будівель різного призначення. До об’єктів, що зводяться нашими фахівцями, входять:

  • приватні будинки;
  • торговельні центри;
  • станції технічного обслуговування;
  • спортивні комплекси;
  • виробничі цехи;
  • складські приміщення;
  • холодильно-морозильні комплекси;
  • овочесховища;
  • комерційні об’єкти
  • м’ясокомбінати;
  • молокозаводи;
  • логістичні комплекси;
  • харчова промисловість;
  • автосалони;
  • бази відпочинку.

  Спеціалісти нашої компанії виконують монтаж металоконструкцій у Полтаві та інших містах України. Створюючи каркасні будівлі з використанням зварних чи прокатних виробів власного виробництва, ми гарантуємо їхню високу надійність. Комплексний підхід забезпечує економію коштів та часу замовника. Ми доставляємо необхідні елементи конструкції на об’єкт і виконуємо складання каркасних будов під ключ у найкоротші терміни.

  Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у високій якості продукції та у професійному підході до реалізації кожного проекту. Для консультації зв’яжіться з менеджерами нашої компанії за контактним телефоном або замовте зворотній дзвінок.

  Відгуки "Металоконструкції у Полтаві"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі