• RU
 • UA
 • Будівництво складу в Івано-Франківську

  ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

  Досвід стверджує, що «комплексний» підрядник економить близько 15% кошторисної вартості об'єкта загалом, а термін реалізації проекту скорочується до 30%.

  Залізобетонні Ж/Б Конструкції

  Влаштування фундаментів, ростверків, промислових підлог, монолітних балок та перекриттів. Для виконання робіт необхідний Ж/Б вузол, метало база, будівельна техніка, опалубка, розхідники та працівники. Звертаємо увагу на роботу з ґрунтом: котлован, складування, переміщення, вивезення, завезення чорнозему, глини. Особлива увага – гідроізоляція, якісний пристрій якої, дозволяє комфортно експлуатувати каркасну будівлю або швидкобудуюємі будівлі.

  Металеві конструкції

  Влаштування несучих конструкцій будівлі, фахверків, покрівельних прогонів, стінових прогонів, а також зв’язків і технологічних елементів: прорізи, заставні під обладнання, допоміжні конструкції, технологічні конструкції. Звертаємо увагу на оптимальність обраної конструктивної схеми, яка є визначальною в ціноутворенні. Конструктивні особливості – комбінований каркас, де конструктив будівлі складається з важкого зварного металопрокату та легких оцинкованих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Правильне застосування дозволяє скоротити вартість всіх металевих виробів на Ваш запит на 15-20% щодо традиційних методів будівництва. Кріплення забезпечене зварним, болтовим з’єднанням.

  Захисні конструкції

  Влаштування покрівлі та стіни, шляхом застосування сендвіч панелі заводського походження або сендвіча полистового (пошарового) складання. Під поняттям сендвіч панелі пошарової (полістової) збірки мається на увазі каркасна система, що дозволяє об’єднати в конструктив за проектом будь-які будівельні матеріали: профнастил базальтовий утеплювач, навісний вентильований фасад з металевих касет, керамограніту, навісної цегли, фасадної панелі, с. Кріплення між собою забезпечене метизним з’єднанням, де саморіз по металу з геометричними характеристиками 5,5х25мм витримує навантаження на зріз 250кг. Пропонуємо вашій увазі ознайомитись з оптимальними системами полистового сендвіча в каталозі АР.

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30 кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Складські приміщення під ключ в Івано-Франківську

  Сьогодні однією з найпопулярніших новітніх технологій є будівництво складських приміщень із металевих конструкцій, що дозволяє отримати надійну, практичну, легку та багатофункціональну споруду максимально швидко. Спеціалізована українська компанія МеталПроектСтрой має власну виробничу базу, можливість виготовлення необхідних елементів як для стандартних так і для індивідуальних проектів. Ми надаємо комплекс послуг, у який входять проектування, всі розрахунки, виробництво, доставка та встановлення будівлі. Таким чином замовник отримує ангар або склад під ключ за демократичною вартістю.

  Чому краще будувати ангари під ключ із металопрофілю

  У порівнянні зі зведенням класичних споруд для зберігання різноманітних товарів, будівництво сучасних металевих ангарів має багато переваг таких як ціна, а також:

  • економічність – загальна собівартість споруди з металевого профілю набагато нижча за рахунок більш дешевих матеріалів та простого монтажу ніж у традиційних будівель;
  • тривалий термін експлуатації – таке складське приміщення розраховане на щонайменше 50 років безперервної експлуатації;
  • швидкий процес будівництва – для того щоб побудувати ангар під ключ нашим фахівцям потрібно близько 4 місяців (залежно від розмірів споруди та складності проекту).

  Представники бізнесу давно переконані в тому, що будівництво ангарів під ключ за каркасною технологією – оптимальний варіант для промислової, сільськогосподарської, логістичної та багатьох інших сфер діяльності. Більш за все замовники задоволені:

  • високою швидкістю робіт та можливістю будувати споруди у будь-яку пору року не зважаючи на погодні умови;
  • високим індексом пожежної безпеки;
  • екологічністю, можливістю повторного використання та переробки;
  • широкими архітектурними можливостями.

  Залежно від побажань клієнта ми можемо розпочати будівництво ангару в Івано-Франківську повністю з введенням в експлуатацію або виконати роботу частково, встановивши лише металевий каркас.

  Будівництво складу

  Найчастіше нам замовляють проектування та будівництво холодильних складів переважно для продуктів харчування. Але ми пропонуємо різні листові матеріали для оздоблення:

  • сендвіч-панелі – які також виробляються на заводі МеталПроектСтрой, мають різноманітні наповнювачі, залежно від вимог замовника до теплового режиму, ідеально підходять для теплих приміщень;
  • профлист – надійно захищає від атмосферних впливів, має демократичну ціну, застосовується для холодних споруд.

  Комерційні ангари та склади проектуються так, щоб враховувати особливості розміщення продукції, її трафіку, логістичні характеристики. При потребі для збільшення корисної площі ми спроектуємо однопролітне приміщення без колон, що дозволяє зберігати, сортувати та розміщати продукцію на стелажах максимально ефективно. За бажанням замовника будівництво складів може бути модульним, тобто передбачати зміни у плануванні приміщень, ціна споруди в цілому залежить від її габаритів, використаних матеріалів, кількості поверхів тощо.

  Яка споруда краща: каркасна або безкаркасна

  Будівництво безкаркасних ангарів зараз тісно конкурує зі зведенням каркасних будівель, тож клієнти замислюються що саме варто замовити. Перший тип відрізняється:

  • низькою собівартістю за рахунок відсутності кріплень та каркасу, більш легкого фундаменту, механізованого монтажу;
  • легкою експлуатацією – споруда майже не потребує уваги та обслуговування;
  • швидко будується однією бригадою робітників;
  • максимальним використанням простору – завдяки конструкційним особливостям безкаркасні арочні ангари дозволяють повністю використовувати внутрішню площу;
  • повною герметичністю та звукоізоляцією.

  Каркасні ангари не обмежені у формі, мають багато власних переваг, але для їх виготовлення та будування треба знаходити відповідального, надійного підрядника. Компанія МеталПроектСтрой гарантує всім замовникам значну економію фінансів, високу швидкість виготовлення конструкцій та їх монтажу, оригінальні проекти суто під ваш бізнес. Телефонуйте!

  Поширені запитання

  Відгуки "Будівництво складу в Івано-Франківську"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі