• RU
 • UA
 • Металоконструкції в Івано-Франківську

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність порядку 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Виготовлення металоконструкцій в Івано-Франківську

  Будівництво сучасних промислових та аграрних комплексів, спортивних баз, санаторіїв, комерційних та приватних будівель може бути швидким, якісним і доступним завдяки використанню конструкцій та готових виробів. Каркасні будівлі відрізняються надійністю, міцністю та привабливим зовнішнім виглядом. Щоб не тільки зекономити гроші й час, але й отримати довговічну та якісну конструкцію, її зварювання та встановлення потрібно довіряти тільки надійним будівельникам чи підрядникам, що надають подібні послуги. Виробництво металоконструкцій на замовлення в Україні пропонує компанія «Металпроектстрой». У нас помірні ціни та висока якість надання послуг для бізнесу міста Івано-Франківськ.

  Монтаж металевих конструкцій

  Завод «Металпроектстрой» виробляє понад 150 т. металовиробів щомісяця. Це як металовироби що виготовляються методом зварювання, так і легкі сталеві тонкостінні конструкції. Розцінки на монтаж металоконструкцій в межах України відрізняються не суттєво. Вони більше залежать не від географічного положення замовника, а від складності роботи. Монтування конструкцій проходить у декілька етапів:

  • монтаж сталевих колон. Для реалізації цього етапу потрібна спецтехніка, а саме кран. Металоконструкції у вигляді колон фіксуються анкерними болтами або хімічними анкерами;
  • збірка металевих ферм. Для впровадження цього етапу також потрібен будівельний кран. Деякі елементи попередньо потрібно буде зібрати перед їх кріпленням. Монтаж металоконструкцій здійснюється методом зварювання чи болтового з’єднання;
  • монтування легких конструкцій з металу. Прогони, зв’язки, розпірки монтуються за допомогою лісів на завершальній стадії будівництва каркасної споруди. За допомогою огороджувальних конструкцій опорні елементи фіксуються у положенні згідно погодженого проекту. Також вони компенсують динамічне навантаження в процесі експлуатації будівлі та фіксують огороджувальні конструкції покрівлі та стін.

  Використовуючи металеві конструкції, можна скоротити термін будівництва споруд різного призначення до 4 місяців. Такі будівлі будуть мати гарні звуко- та теплоізоляційні характеристики.

  Каркасне будівництво під ключ

  Вартість каркасного будівництва складається із ціни на вироби та вартості монтажу металоконструкцій. Особливо на розцінки впливає об’єм металу, що використовується при будівництві споруд, тобто їх металоємність. 35 кг/м.кв. – це оптимальне значення металоємності для споруди розміром 24 на 48 м. Замовляючи металеві каркаси у виробника, можна комбінувати ЛСТК зі зварними конструкціями, тоді металоємність перших буде 10 кг на м.кв., а других – 25 кг на м.кв. Середня вартість будівництва каркасної споруди під ключ в Україні складає 100-200 у.о. за м. кв. Каркас будівлі обійдеться замовнику в 1500 грн./м.кв. В вартість входить виготовлення металевих конструкцій та їх монтаж. Аби змонтувати будівлю, професійним монтажникам знадобиться від 2 до 3 тижнів. За одну зміну досвідчена бригада фахівців здатна змонтувати 3-15 т конструктивних елементів.

  Переваги співпраці з «Металпроектстрой»

  Наш завод металевих конструкцій виготовляє продукцію у 2 цехах:

  • цех, що займається виготовленням легких сталевих тонкостінних конструкцій методом холодної прокатки. Вартість таких металевих конструкцій складається з ціни на сировину та вартості прокатки. На об’єкт конструкція з металу доставляється у розібраному вигляді та збирається по принципу конструктора за допомогою болтів чи саморізним методом;
  • цех, що займається виготовленням металевих виробів за допомогою зварювання. У цьому цеху роблять балки, ферми, колони, фасонні деталі, бункера, прогони та інші вироби. На зварювання металоконструкцій остаточна ціна визначається за кресленнями КМД. 50% вартості складає сировина, сортовий металопрокат, 25% – виготовлення конструкції, 4% приходиться на відходи, решта на монтаж та антикорозійне покриття.

  Ми одні із лідерів будівельного ринку України. Це сучасний завод металоконструкцій, який спеціалізується на виготовленні каркасних будівель та споруд. Співпраця з нами має багато переваг:

  • займаємося будівництвом приватних будинків, котеджів, промислових та агрокомплексів, зводимо спортивні бази, санаторії та займаємося комерційним будівництвом;
  • наші виробничі потужності розташовані в Дніпрі, але ми займаємося каркасним будівництвом в Івано-Франківську і по всій Україні;
  • маємо бездоганну репутацію, оскільки швидко та якісно виконуємо усі умови договору з замовником;
  • до кожного клієнта шукаємо індивідуальний підхід;
  • надаємо повну професійну консультацію у сфері будівельних послуг;
  • ми не тільки робимо металеві вироби на замовлення, але й виробляємо сандвіч панелі, профнастил, металочерепицю та інші будівельні матеріали;
  • у нас найвигідніші розцінки на ринку України, є гнучка система знижок та привабливі акційні пропозиції. Допустима похибка попередньо обумовленої вартості не перевищує 10%.

  Якщо вас цікавить виготовлення металоконструкцій в місті Івано-Франківськ, звертайтеся в компанію «Металпроектстрой». Наш прайс для ознайомлення розміщено на сайті, а для уточнення деталей співпраці й отримання додаткової консультації телефонуйте за контактним номером чи замовте колл-бек.

  Відгуки "Металоконструкції в Івано-Франківську"

  5 1 голос
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі