• RU
 • UA
 • Монтаж холодильних камер в Івано-Франківську

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30 кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Компанія МеталПроектСтрой понад 10 років здійснює монтаж холодильних камер різного розміру та складності в Україні з нуля та під ключ, ціна при цьому залишається однією із найдоступніших. Пропонуємо різноманітні варіанти для зберігання, заморожування, переробки усіх типів сировини, харчової продукції чи лікарських засобів, для квітів. Наші фахівці застосовують сучасні технології збірки, тому будівництво холодильних приміщень відбувається максимально швидко та якісно. Бізнесмени з різних куточків України неодноразово замовляли монтаж:

  • промислових холодильників для овочів та фруктів окремими спорудами;
  • великих складів з певним температурним режимом;
  • камер для заморозки всередині приміщення цеху чи складу.

  Нам можна замовити будівництво холодильної камери в Івано-Франківську за індивідуальним або стандартним проектом. Демократична вартість монтажу забезпечить замовникові додаткові можливості для заощадження коштів.

  Холодильні камери з металоконструкцій

  Якщо ваше підприємство працює з продуктами харчування, холодильні камери з ЛСТК в Івано-Франківську – найбільш економічно вигідний варіант обладнання. Така споруда дозволяє максимально ефективно використовувати простір, тому що не має обмежень за розмірами та геометрією. Ми можемо зробити потрібний каркас із металу та правильно вписати його у будь-яке приміщення, наприклад для високого цеху побудувати морозильну камеру невеликої ширини але майже під стелю. Залежно від побажань та потреб вашого бізнесу холодильник з металоконструкцій може мати різний температурний режим. Найчастіше підприємці замовляють нам:

  • об’єкти для шокової або сухої заморозки – потрібні для інтенсивного заморожування (за годину-півтори) продуктів харчування, температура до -35 та нижче;
  • середньотемпературні холодильні камери – призначені для закладання охолоджених або заморожених продуктів, зберігання лікарських засобів тощо;
  • низькотемпературна холодильна камера – залежно від виду продукції та технології заморожування має широкий діапазон температур. Може використовуватися для циклічного зберігання різноманітних продуктів харчування, напівфабрикатів, овочів, фруктів та іншого.

  Скільки буде коштувати холодильник з ЛСТК вирішується індивідуально, але ми завжди допоможемо підібрати рішення під ваші завдання та бюджет.

  Морозильна камера із сендвіч панелей

  МеталПроектСтрой займається проектуванням, поставками, введенням в експлуатацію різноманітних охолоджувальних конструкцій. Наприклад, морозильна камера шокової заморозки з утепленням тришаровими сендвіч панелями не потребує багато часу на збирання та налагодження, тому що являє собою збірно-розбірну конструкцію. Для наповнювача елементів ми використовуємо сучасні матеріали поліізоцианурат та пінопропілен, тому що вони відрізняються невеликою вагою та високою міцністю. Залежно від потрібної внутрішньої температури холодильник із сендвіч панелей буде мати різну товщину стін.

  Суттєвими перевагами використання швидкомонтованих споруд є:

  • просте виготовлення з якісних українських матеріалів, зберігання, перевезення та встановлення на майданчику замовника;
  • надійність, тривалий термін експлуатації (понад 50 років), стійкість до корозії;
  • неодноразове збирання та розбирання конструкції;
  • можливість за потреби змінювати конфігурацію споруди, додаючи або демонтуючи окремі панелі;
  • можливість у будь-який час змінювати внутрішнє планування без суттєвих фінансових вкладень;
  • високий ступінь теплоізоляції, що дозволяє підтримувати заданий температуру з мінімальними витратами;
  • екологічна безпека.

  Холодильні камери із сендвіч панелей можуть комплектуватися різними дверима на вибір замовника, ціна конструкції яких обговорюється окремо (при індивідуальному замовленні).

  Переваги співпраці з МеталПроектСтрой

  Багаторічний досвід нашої компанії з виготовлення та збирання різноманітних споруд для тривалого зберігання продуктів гарантує кожному клієнту:

  • помірну вартість всього комплексу робіт з нуля та під ключ;
  • наявність сертифікатів якості, що забезпечує відповідність нашої продукції всім діючим санітарно-гігієнічним вимогам;
  • можливість замовити саме те, що потрібно вам. Наприклад, магазинам, невеликим складам та базам ми пропонуємо придбати модульні холодильні камери, які не займають багато місця;
  • здатність розпочати будівельні роботи у будь-яку пору року;
  • естетично привабливий та сучасний зовнішній вигляд споруди.

  Ми спеціалізуємось на розробці та використанні енергоефективних технологій з урахуванням вимог замовника та специфіки продукції. Пропонуємо весь спектр послуг, підбираємо та реалізовуємо найбільш оптимальне рішення для вашого бізнесу. Замовляйте каркасні та безкаркасні холодильні камери українського виробництва на сайті або за вказаними телефонами. Телефонуйте!

  ЛьвівТернопіль

  Поширені запитання

  ➤ Чи можете ви прорахувати ціну камери?

  Так. Для цього зв’яжіться з нашими менеджерами або надішліть технічне завдання viber, telegram, whatsapp.

  ➤ Яким чином потрібно надати технічне завдання для розрахунку холодильної камери?

  Це може бути як повноцінний проект, так і ваші креслення від руки. Нам головне розуміти габарити вашої камери, а також температурний режим.

  ➤ Яка вартість холодильної камери?

  Ціна холодильної камери залежить від її розмірів і товщини панелі, що застосовується. Звертайтеся до наших менеджерів для розрахунку вартості.

  ➤ Які є види облицювання холодильної панелі?

  Є можливість облицювання як металом, так і фанерою, гіпсокартоном, папером.

  ➤ Чи можливо змонтувати холодильну камеру всередині приміщення та вписатися в обмежений простір?

  Ми можемо змонтувати холодильну камеру всередині приміщення, а також обійти колони та ферми, для усунення мостів холоду.

  Відгуки "Монтаж холодильних камер в Івано-Франківську"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі