• RU
 • UA
 • Будівництво складу у Вінниці

  ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

  Досвід стверджує, що «комплексний» підрядник економить близько 15% кошторисної вартості об'єкта загалом, а термін реалізації проекту скорочується до 30%.

  Залізобетонні Ж/Б Конструкції

  Влаштування фундаментів, ростверків, промислових підлог, монолітних балок та перекриттів. Для виконання робіт необхідний Ж/Б вузол, метало база, будівельна техніка, опалубка, розхідники та працівники. Звертаємо увагу на роботу з ґрунтом: котлован, складування, переміщення, вивезення, завезення чорнозему, глини. Особлива увага – гідроізоляція, якісний пристрій якої, дозволяє комфортно експлуатувати каркасну будівлю або швидкобудуюємі будівлі.

  Металеві конструкції

  Влаштування несучих конструкцій будівлі, фахверків, покрівельних прогонів, стінових прогонів, а також зв’язків і технологічних елементів: прорізи, заставні під обладнання, допоміжні конструкції, технологічні конструкції. Звертаємо увагу на оптимальність обраної конструктивної схеми, яка є визначальною в ціноутворенні. Конструктивні особливості – комбінований каркас, де конструктив будівлі складається з важкого зварного металопрокату та легких оцинкованих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Правильне застосування дозволяє скоротити вартість всіх металевих виробів на Ваш запит на 15-20% щодо традиційних методів будівництва. Кріплення забезпечене зварним, болтовим з’єднанням.

  Захисні конструкції

  Влаштування покрівлі та стіни, шляхом застосування сендвіч панелі заводського походження або сендвіча полистового (пошарового) складання. Під поняттям сендвіч панелі пошарової (полістової) збірки мається на увазі каркасна система, що дозволяє об’єднати в конструктив за проектом будь-які будівельні матеріали: профнастил базальтовий утеплювач, навісний вентильований фасад з металевих касет, керамограніту, навісної цегли, фасадної панелі, с. Кріплення між собою забезпечене метизним з’єднанням, де саморіз по металу з геометричними характеристиками 5,5х25мм витримує навантаження на зріз 250кг. Пропонуємо вашій увазі ознайомитись з оптимальними системами полистового сендвіча в каталозі АР.

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30 кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Складські приміщення під ключ у Вінниці

  Будь-яка сучасна компанія, що стрімко розвивається і масштабується, рано чи пізно зіштовхується із необхідністю орендувати або ж побудувати складське приміщення. Варіант оренди незручний тим, що орендодавець у будь-який момент може змінити умови співпраці чи відмовити в продовженні оренди, окрім того орендоване приміщення не можна переобладнувати, добудовувати, а часто і забезпечити в ньому необхідний для зберігання продукції температурний режим. Швидке та якісне будівництво складських приміщень індивідуально під бізнес пропонує компанія «Металпроектстрой».

  Ангари під ключ: вартість проекту

  Будівництво складських приміщень здійснюється за стандартною схемою. Спочатку складається проектна документація, потім розробляється земля, виготовляються та доставляються матеріали й здійснюється їх безпосередній монтаж. Якщо замовляти ці роботи комплексно, то на будівництво ангарів та складі ціна буде на відсотків 30 нижче ніж в разі замовлення кожного етапу окремо. Вартість будівництва холодного складу приблизно складає 150 у.о. за м.кв., теплий склад класу А обійдеться в 200 у.о. за м.кв. Ці гроші розподіляються на наступні етапи будівництва:

  • 15% йде на облаштування фундаменту. Він має бути стаканного типу з цокольною балкою;
  • 35% витрачається на виготовлення та монтування металевого каркаса. Якщо будуються безкаркасні арочні ангари, ці витрати не враховуються;
  • 50% бюджету йде на облаштування огороджувальних конструкцій з сандвіч панелей. Вони монтуються на стінах та покрівлі.

  Обов’язковим елементом будь-якого складського приміщення є промислова підлога, проте розрахунок її вартості проводиться та оговорюється з замовником окремо.

  Будівництво складу: можливі варіанти

  Якщо склад облицьовується профнастилом без утеплювача, його називають холодним. Теплий варіант найчастіше зашивається сандвіч панелями. Будівництво холодильних складів здійснюється по принципу теплих складських приміщень. Окрім виду облицювального матеріалу склад може відрізнятися в залежності від технології за якою він зводився:

  • за каркасом. Спочатку монтується металевий каркас, а потім він обшивається профлистом чи сандвіч панелями;
  • без каркаса. Це конструкція, що має форму арки. Будівництво безкаркасних ангарів обійдеться дешевше ніж попередній варіант, оскільки аркова конструкція монтується з тонколистової оцинкованої сталі;
  • комбінований варіант. В ньому передбачено встановлення складського каркаса з його подальшим облицюванням профлистом. Такі споруди називаються каркасні ангари.

  Складське приміщення, побудоване за сучасними технологіями, відрізняється високою корозійною стійкістю, воно може легко розбиратися і збиратися на новому місці та використовуватися в якості постійного чи тимчасового складу.

  Вартість будівництва

  При розробці проектів на будівництво складів в першу чергу враховується сфера діяльності підприємства замовника, оскільки від цього залежить ціна робіт. В деяких випадках споруда має бути максимально захищена від зовнішнього впливу або ж має бути забезпечена максимальним технічним оснащенням, що суттєво підвищує вартість проекту. В цілому на вартість споруди впливають наступні чинники:

  • тип конструкції каркасу (кількість прольотів, наявність чи відсутність колон);
  • геодезія (нерівності будівельного майданчика);
  • розрахункове експлуатаційне навантаження на підлогу об’єкту.

  Якщо здійснюється будівництво ангарів під ключ, збільшити вартість об’єктів може наявність в них вікон, воріт та необхідність проведення інженерних мереж.

  Чому «Металпроектстрой»?

  Наша компанія спеціалізується на виробництві каркасних будівель та споруд. Ми маємо бездоганну репутацію на будівельному ринку України. Наші виробничі потужності знаходяться в м. Дніпро, але ми без проблем можемо реалізувати будівництво ангару в Вінниці чи в будь-якому іншому місті країни. Співпраця з нами має ряд переваг:

  • маємо гарну репутацію;
  • послуги пропонуємо в комплексі;
  • шукаємо індивідуальний підхід для кожного;
  • чітко та якісно виконуємо усі умови договору;
  • пропонуємо вигідні ціни, гнучкі графіки та систему знижок.

  Аби замовити склад чи ангар під ключ, зателефонуйте нам. Всього лише за 30 хвилин після вашого дзвінка наші менеджери підготують детальну комерційну пропозицію.

  Поширені запитання

  Відгуки "Будівництво складу у Вінниці"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі