• RU
 • UA
 • Монтаж холодильних камер у Вінниці

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30 кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Завдяки швидкості будівельних робіт монтаж холодильної камери в Україні із металу стає все більш затребуваним, до того ж більш низька ціна споруди дає змогу суттєво заощаджувати. Це ідеальне рішення для тих бізнесменів, яким важливі економія та довговічність. Компанія МеталПроектСтрой здійснює будівництво холодильних приміщень з нуля та під ключ, які мають такі переваги:

  • можливість розпочати будівельні роботи у будь-яку пору року – мокрі процеси повністю відсутні;
  • використання каркасної технології дозволяє побудувати морозильну камеру або промисловий холодильник максимально швидко;
  • кошти, збережені на будівництві, направляються на розвиток бізнесу;
  • термін експлуатації споруди понад 50 років.

  Висококваліфіковані фахівці компанії допоможуть обрати оптимальне рішення, оптимізують готовий проект таким чином, щоб холодильник з ЛСТК цілком відповідав потребам замовника.

  Холодильні камери з металоконструкцій

  Постійно мати запас великих партій харчових товарів дозволяє сучасна технологія тривалого зберігання, для якої потрібні в достатній кількості холодильні камери з ЛСТК у Вінниці. Однією з головних переваг такої конструкції є досить швидка окупність, всього лише 3-5 років. Крім того, нам під силу зробити не тільки дешеву, але й привабливу ззовні споруду зі стильним дизайном у декількох варіантах фасадів.

  Не враховуючи відмінні технологічні показники, холодильник з металоконструкцій нашого виробництва та збирання відрізняється:

  • високою мобільністю збірно-розбірних елементів (ви можете замовити монтаж та демонтаж нам, або виконати ці роботи самостійно);
  • безпекою проти виникнення пожеж та стійкістю до агресивних біологічних речовин;
  • проектувальними роботами з урахуванням всіх вимог та потреб замовника, кліматичних умов, технологічних навантажень;
  • енергоефективним утепленням;
  • можливістю трансформації всередині приміщення – додавання або вилучення секцій.

  Замовити будівництво холодильної камери у Вінниці МеталПроектСтрой означає отримати споруду, яка буде підлаштовуватися під ваші потреби. Ми маємо власний конструкторський відділ, виробничі площі для виготовлення металоконструкцій та панелей, автопарк та бригади монтажників.

  Морозильна камера із сендвіч панелей

  В залежності від побажань замовника морозильна камера шокової заморозки може бути розташована всередині цеху або безпосередньо поряд з ним. Особлива конструкція тришарових панелей утеплення дозволяє без зайвих затрат енергії підтримувати потрібний для якісного заморожування продукції температурний режим. Виходячи з конкретних вимог до приміщення холодильник із сендвіч панелей матиме різну товщину стін. Такі споруди використовуються в багатьох сферах: фармацевтична та харчова промисловість, медичні склади, оптові бази тощо. Холодильні камери із сендвіч панелей значно дешевші (ціна нижча у 3-4 рази), ніж капітальні споруди, а також:

  • мають високий рівень гідро та термоізоляції;
  • стійкі до горіння та корозії – оброблені спеціальними, безпечними для людини речовинами;
  • відрізняються невеликою вагою, що дозволяє не витрачати гроші на глибокий фундамент. Безкаркасні холодильні камери можна встановлювати без основи взагалі;
  • готова конструкція дозволяє легко збирати та розбирати споруду без залучення багатьох робітників та важкої техніки, що значно знижує вартість монтажу.

  Вартість самих панелей залежить від таких чинників як: тип утеплювача, товщина, розміри, вид зовнішнього покриття, потреба у додатковій обробці. Правильно підібрати все необхідне для коректної роботи, наприклад, камери для заморозки напівфабрикатів зможуть тільки фахівці. Тому краще знайти сумлінного підрядника, який гарантує виконання всього комплексу робіт під ключ.

  Види промислових холодильників

  Холодильні споруди побудовані з сендвіч панелей розрізняються за температурним режимом. Ми будуємо:

  • об’єкти для квітів (+4 – +8);
  • середньотемпературні холодильні камери (+14 – -5) – найчастіше використовуються для овочів та фруктів, охолоджених продуктів харчування, напоїв, молочної продукції, виробів із хутра, фармацевтичних препаратів;
  • низькотемпературна холодильна камера або морозильник – може мати досить велику площу, дозволяє підтримувати температуру до -25 та нижче;
  • багатьом підприємствам потрібні відсіки сухої заморозки, які зберігають привабливий вигляд продукції.

  В останній час невеликі підприємства, магазини, склади замовляють нам модульні холодильні камери, які легко збираються та розбираються робітниками без залучення професійних монтажників. Замовляйте фахівцям МеталПроектСтрой роботи з проектування, виготовлення та монтажу охолоджувальних приміщень та заощаджуйте!

  Поширені запитання

  ➤ Чи можете ви прорахувати ціну камери?

  Так. Для цього зв’яжіться з нашими менеджерами або надішліть технічне завдання viber, telegram, whatsapp.

  ➤ Яким чином потрібно надати технічне завдання для розрахунку холодильної камери?

  Це може бути як повноцінний проект, так і ваші креслення від руки. Нам головне розуміти габарити вашої камери, а також температурний режим.

  ➤ Яка вартість холодильної камери?

  Ціна холодильної камери залежить від її розмірів і товщини панелі, що застосовується. Звертайтеся до наших менеджерів для розрахунку вартості.

  ➤ Які є види облицювання холодильної панелі?

  Є можливість облицювання як металом, так і фанерою, гіпсокартоном, папером.

  ➤ Чи можливо змонтувати холодильну камеру всередині приміщення та вписатися в обмежений простір?

  Ми можемо змонтувати холодильну камеру всередині приміщення, а також обійти колони та ферми, для усунення мостів холоду.

  Відгуки "Монтаж холодильних камер у Вінниці"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі