• RU
 • UA
 • Металоконструкції у Вінниці

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність порядку 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Виготовлення металоконструкцій у Вінниці

  Металоконструкції сьогодні є основою майже кожної сучасної будівлі. І мова йде не тільки про господарчі та підсобні споруди на кшталт теплиць чи будівельних ангарів, а й про великі склади, магазини, спортивні бази та ін. Основою таких будівель є металевий каркас, саме від якості його виготовлення та монтажу і залежить надійність та довговічність всієї будівлі. Цим маються займатися досвідчені монтажники. Виробництво металоконструкцій на замовлення пропонує «Металпроектстрой». У нас вигідні розцінки на весь асортимент продукції та послуг, а також гнучка система знижок.

  Як здійснюється монтаж металевих конструкцій?

  Монтування конструкції починається зі збору її каркасу, який складається з декількох окремих елементів. Їх кріплення може здійснюватися декількома способами. Це може буди кріплення болтами, саморізами, заклепками чи зварювання. Обрати оптимальний спосіб може лише досвідчений монтажник. Від його вибору буде залежати не тільки міцність будівлі, а й розцінки на монтаж металоконструкцій. На вибір конкретного виду кріплення впливає призначення будівлі. Якщо це тимчасова споруда, її елементи достатньо зафіксувати болтами чи саморізами. Так її в будь-який момент можна розібрати та перевезти в інше місце. За таким принципом монтують склади, теплиці, ангари та інші підсобні приміщення. При будівництві будинків для постійного проживання, промислових об’єктів чи спортивних баз використовується зварювання. Ця методика дозволяє створити міцну та довговічну конструкцію.

  Монтаж металоконструкцій здійснюється за допомогою спеціалізованої техніки. Так аби змонтувати металеві колони, потрібно скористатися допомогою будівельного крана. Колони кріпляться болтовим з’єднанням, а також хімічними анкерами. Кран потрібен й при монтуванні металевих ферм. Їх деякі елементи монтуються на землі, а потім спецтехнікою підіймаються нагору, де фіксуються болтами чи зварюванням. Після цього за допомогою лісів облаштовується огорожа покрівлі та стін за допомогою легких металевих конструкцій.

  Каркасні будівлі монтуються без використання води, для них не потрібен склад для зберігання. Завдяки цьому будівництво можливе в будь-яку пору року. Каркасне будівництво має й інші переваги:

  • готова будівля має відносно невелику вагу, тому для неї не потрібно підготовлювати занадто потужний фундамент;
  • будівництво йде досить великими темпами, тому вже за 3-4 місяці об’єкт може бути переданий до експлуатації;
  • на зварювання металоконструкцій і їх монтаж ціна варіюється в залежності від складності роботи, вона не залежить від географічного розташування об’єкту.

  Споруди з металевим каркасом відрізняються високою енергоощадністю та гарними шумоізоляційними якостями.

  Скільки коштує каркасне будівництво під ключ?

  Металеві каркаси використовуються не тільки для зведення будівель промислового призначення чи тимчасового використання. За такою технологією швидко будувати приватні будинки та котеджі, санаторії та спортивні комплекси. Їх замовляють власники агрофірм та промислових об’єктів. Найбільшою перевагою каркасного будівництва є його відносно невелика, в порівняні з цегляними спорудами, ціна, яка залежить від розцінок на сировину та її об’єм, який використаний у роботі. Чим більше металу використано для конструкції, тим більше її металоємність. Оптимальне значення цього показника для будинку розміром 24 на 48 м – 35 кг/м.кв. Якщо ж у ньому поєднані тонкостінні та зварні елементи, то металоємність каркасу складає 25 кг/м.кв., а листових елементів — 10 кг/м.кв.

  На вартість також вливає швидкість виконання робіт. У середньому команда професіональних монтажників може зібрати каркасну будівлю за 2-3 тижні, збираючи за зміну від 3 до 15 т. конструкцій. Середня ринкова вартість будівництва під ключ сягає 100-200 доларів за 1 м.кв. Якщо ж цікавлять металеві вироби на замовлення, то така робота буде коштувати приблизно 1500 грн./м.кв. Орієнтовний прайс на нашу продукцію та послуги є на сайті. На основі проектної документації наші фахівці складають детальний кошторис. Максимальна похибка вартості готового замовлення не перевищує 10% від суми погодженої клієнтом перед початком роботи.

  Чому варто обрати «Металпроектстрой»?

  Наш завод металоконструкцій в одному зі своїх цехів виробляє листові тонкостінні сталеві вироби методом холодної прокатки, а другий цех спеціалізується на зварюванні металевих конструкцій. Вартість роботи по зварюванню визначається на основі креслень КМД. Продукція з першого цеху поступає замовнику на об’єкт у розібраному вигляді та монтується за допомогою болтів та саморізів. У другому цеху виробляються ферми, колони, бункера, прогони та інші конструктивні елементи.
  Окрім виготовлення металоконструкцій в місті Вінниця ми пропонуємо нашим клієнтам великий вибір будівельних матеріалів, а також широкий вибір монтажних послуг. Великий каталог товарів та послуг – це не єдині наші переваги, також ми пропонуємо:

  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • виготовлення металевих конструкцій та їх монтаж під ключ по всій території України;
  • гарантоване виконання умов договору;
  • професійні консультації на будівельну тематику.

  Ми пропонуємо доступні ціни та гнучку систему знижок. Аби дізнатися деталі співпраці, телефонуйте на номери, що вказані на сайті або залишайте заявку онлайн. Наш завод металевих конструкцій допоможе вам з каркасним будівництвом будь-якого рівня складності.

  Відгуки "Металоконструкції у Вінниці"

  5 1 голос
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі