• RU
 • UA
 • Будівництво складу у Хмельницькому

  ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

  Досвід стверджує, що «комплексний» підрядник економить близько 15% кошторисної вартості об'єкта загалом, а термін реалізації проекту скорочується до 30%.

  Залізобетонні Ж/Б Конструкції

  Влаштування фундаментів, ростверків, промислових підлог, монолітних балок та перекриттів. Для виконання робіт необхідний Ж/Б вузол, метало база, будівельна техніка, опалубка, розхідники та працівники. Звертаємо увагу на роботу з ґрунтом: котлован, складування, переміщення, вивезення, завезення чорнозему, глини. Особлива увага – гідроізоляція, якісний пристрій якої, дозволяє комфортно експлуатувати каркасну будівлю або швидкобудуюємі будівлі.

  Металеві конструкції

  Влаштування несучих конструкцій будівлі, фахверків, покрівельних прогонів, стінових прогонів, а також зв’язків і технологічних елементів: прорізи, заставні під обладнання, допоміжні конструкції, технологічні конструкції. Звертаємо увагу на оптимальність обраної конструктивної схеми, яка є визначальною в ціноутворенні. Конструктивні особливості – комбінований каркас, де конструктив будівлі складається з важкого зварного металопрокату та легких оцинкованих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Правильне застосування дозволяє скоротити вартість всіх металевих виробів на Ваш запит на 15-20% щодо традиційних методів будівництва. Кріплення забезпечене зварним, болтовим з’єднанням.

  Захисні конструкції

  Влаштування покрівлі та стіни, шляхом застосування сендвіч панелі заводського походження або сендвіча полистового (пошарового) складання. Під поняттям сендвіч панелі пошарової (полістової) збірки мається на увазі каркасна система, що дозволяє об’єднати в конструктив за проектом будь-які будівельні матеріали: профнастил базальтовий утеплювач, навісний вентильований фасад з металевих касет, керамограніту, навісної цегли, фасадної панелі, с. Кріплення між собою забезпечене метизним з’єднанням, де саморіз по металу з геометричними характеристиками 5,5х25мм витримує навантаження на зріз 250кг. Пропонуємо вашій увазі ознайомитись з оптимальними системами полистового сендвіча в каталозі АР.

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30 кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Складські приміщення під ключ у Хмельницькому

  На певному етапі розвитку бізнесу постає питання про організацію заходів щодо зберігання та транспортування сировини та готової продукції. Це питання може бути закрите завдяки оренді складських приміщень, але в такому випадку завжди існує вірогідність збільшення орендної плати. Також орендовані приміщення не можуть бути розширені за необхідності та в них не завжди є можливість встановити необхідний для зберігання товару температурний режим. Усі ці проблеми може вирішити будівництво складських приміщень для потреб бізнесу. Компанія «Металпроектстрой» має великий досвід зведення об’єктів із металоконструкцій різного призначення. Ми пропонуємо помірні ціни, високу якість та швидкість виконання робіт.

  Ангари під ключ: етапи будівництва

  Компанія «Металпроектстрой» пропонує повний комплекс послуг по зведенню складських приміщень, у який входить розрахунок, проектування і безпосередньо побудова об’єкту. Якщо замовляти будівництво ангарів комплексно, ціна на всі види робіт буде меншою в середньому на 15%, а термін здачі споруди зменшиться приблизно на 30%. Замовник має можливість обрати вже готовий проект з архіву компанії чи замовити розробку нового. На проектування складського комплексу та видачу робочої документації в середньому уходить 1-2 місяці. Після цього починається безпосереднє будівництво ангарів під ключ:

  • проводяться земельні роботи. Облаштовується котлован, складується, переміщується та вивозиться чорнозем, глина та інші види ґрунтів;
  • облаштовується фундамент, ростверки, промислові поли, монолітні балки та перекриття;
  • грамотно продумується гідроізоляція без якої неможливо якісно експлуатувати складське приміщення;
  • виготовляються та монтуються опорні металеві конструкції, покрівельні та стінові прогони, зв’язки та технологічні елементи. Продумується розміщення отворів, закладні під обладнання, додаткові та технологічні конструкції. На цьому етапі важливо розробити оптимальну конструктивну схему, за якою буде здійснюватися будівництво складів, саме від неї залежить загальна ціна матеріалів та роботи;
  • монтуються огороджувальні конструкції. Покрівля та стіни облицьовуються сандвіч панелями чи профнастилом.

  Для виконання усіх вище наведених етапів зведення складських приміщень у компанії «Металпроектстрой» є вся необхідна техніка та персонал. Ми маємо всі необхідні ресурси для того, аби лише за 4 місяці зробити ангар під ключ площею від 2 до 3 тис. м.кв.

  Будівництво складу: який варіант обрати?

  Складські приміщення відрізняються видом облицювального матеріалу. Якщо металевий каркас конструкції облицьовано профнастилом без використання утеплювача, такий склад називається холодним. Теплі склади огороджуються сандвіч панелями. За таким же принципом здійснюється будівництво холодильних складів. Різною може бути й технологія зведення складів. Вони можуть мати каркас абу монтуватися без нього. В першому випадку спочатку проводиться встановлення металевого каркасу, поверх якого монтується профлист чи сандвіч панелі. Вартість другого варіанту менше, оскільки не потрібно витрачатися на метал та виготовлення каркаса. Безкаркасні арочні ангари мають вигляд аркової конструкції з тонколистової оцинкованої сталі. Обидві технології зведення складських приміщень можуть бути об’єднані в одну. В такому випадку спочатку монтується каркас, а потім облаштовується покрівля у вигляді арочної конструкції з оцинковки. Так будуються каркасні ангари.

  Переваги співпраці з «Металпроектстрой»

  Наша компанія має великий досвід будівництва складів з металоконструкцій різного призначення. В нас є власне виробництво в м. Дніпро, команда висококласних монтажників та проектувальники, що можуть швидко та якісно підготувати проект будь-якої складності на заявлений замовником бюджет. Наш профіль це будівництво безкаркасних ангарів, каркасних складів та інших приміщень. Наші фахівці здійснюють зведення об’єкта в наступній послідовності:

  • фундамент: зазвичай це окремо стоячі залізобетонні станції, що розташовані під колонами;
  • металокаркас: це конструкція у вигляді рам з гарячекатаного прокату або оцинкованих профілів;
  • огороджувальні елементи стін та даху: в якості облицювання зазвичай використовуються сандвіч панелі, якщо ж замовлено холодний склад під ключ, то каркас зашивається звичайним профлистом.

  Щоб замовити будівництво ангару в Хмельницькому, телефонуйте нам на номери, що вказані на сайті, чи замовте зворотний дзвінок.

  Поширені запитання

  Відгуки "Будівництво складу у Хмельницькому"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі