• RU
 • UA
 • Металоконструкції у Хмельницькому

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність порядку 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Виготовлення металоконструкцій в Хмельницькому

  Металоконструкції мають широку сферу використання у сучасному будівництві. З них зводять не тільки комерційні та промислові споруди, а приватні будівлі, котеджі та спортивні комплекси. Основою таких будівель є металевий каркас. Від того, наскільки якісно він виготовлений та змонтований, у цілому залежить довговічність та надійність всієї споруди, тому його монтаж потрібно довіряти лише професіоналам. Тільки фахівці в цій галузі зможуть правильно розрахувати металоємність конструкції та обрати оптимальний спосіб її кріплення. Виробництво металоконструкцій на замовлення та їх професійний монтаж – це основні види діяльності компанії «Металпроектстрой».

  Монтаж металевих конструкцій: особливості процесу

  Аби отримати готову металеву конструкцію, потрібно спочатку зібрати її каркас з окремих деталей. Ці елементи можуть з’єднуватися декількома методами. Тільки фахівець може підібрати оптимальну технологію кріплення, що задовольнить фінансові можливості замовника та гарантує міцність конструкції. Від складності роботи залежать і розцінки на монтаж металоконструкцій. Якщо планується будівництво тимчасової споруди на кшталт складу чи приміщення для сезонного зберігання товару, віддається перевага з’єднанню за допомогою болтів та саморізів. Будинки та приміщення постійного використання краще монтувати методом зварювання. Така конструкція більш надійна і довговічна.

  Монтаж металоконструкцій має наступні особливості:

  • при проведенні монтажних робіт не потрібно використовувати воду чи спеціальні склади, тому їх можна проводити протягом всього року;
  • створені таким методом споруди мають невелику вагу в порівняні з цегляними, тому вони не потребують зведення занадто міцного фундаменту та можуть будуватися у сейсмічно активних регіонах;
  • на матеріал та зварювання металоконструкцій в нашій країні досить помірна ціна. Розцінки залежать від складності роботи;
  • монтування відбувається досить швидко, повноцінна будівля готова до використання зводиться не більш ніж за 4 місяці.

  Спочатку монтуються металеві колони. Для цього використовується будівельний кран. Вони фіксуються анкерними болтами або використовуються хімічні анкери. Після цього також за допомогою крана збираються металеві ферми. Деякі їх частини монтуються на землі ще перед кріпленням. Вони з’єднуються болтами чи зварюванням. На завершальному етапі монтуються легкі металеві конструкції, огорожі покрівлі та стін. Готові каркасні будівлі мають гарні звуко- та теплоізоляційні властивості.

  Каркасне будівництво під ключ

  Каркасні будинки це не тільки споруди промислового чи комерційного призначення. Це можуть бути й приватні будівлі, котеджі, санаторії, спортивні бази та аграрні комплекси. Основною перевагою каркасного будівництва є помірна ціна. Вона залежить від вартості використаної сировини та від її кількості. Показник, що вказує на об’єм використаного металу – металоємність. Її оптимальне значення для споруди розміром 24х48 становить 35 кг/м.кв. Металоконструкції можуть в собі поєднувати легкі тонкостінні елементи зі зварними конструкціями. В такому випадку зварні металеві каркаси мають металоємність на рівні 25 кг/м.кв., а тонкостінні листові – 10 кг/м.кв.

  На зведення такої споруди у професіональної команди монтажників йде не більше ніж 2-3 тижні. Такі майстри працюють в нашій компанії. Вони здатні за одну зміну змонтувати 3-15 т конструкцій. Орієнтовна вартість каркасної будівлі під ключ складає 100-200 долл./м.в. З цих коштів за збірку та виготовлення металевих конструкцій доведеться заплатити близько 1500 грн/м.кв. Попередньо можна переглянути прайс на подібні роботи, а надалі скласти договір, у якому буде детально розрахована вартість кожного етапу. Максимальна похибка кінцевої вартості проекту зазвичай не перевищує 10%.

  Виробництво металевих конструкцій

  Наш завод металоконструкцій виготовляє свою продукцію у 2 цехах:

  • цех листових тонкостінних виробів зі сталі методом холодної прокатки. Ціна готового виробу включає вартість сталі та її прокатки. Замовник отримує елементи конструкції, що на об’єкті збираються по принципу конструктора за допомогою болтів та саморізів;
  • цех, де виготовляються металеві вироби на замовлення за допомогою зварювання. Тут робляться ферми, колони, бункера, прогони тощо. Вартість зварювання цих конструкцій визначається за кресленнями КМД. Її половина приходиться на вартість сировини, четвертина йде за роботу, а решта то відходи, монтаж та антикорозійне покриття.

  Переваги заводу

  «Металпроектстрой» – це сучасний завод металевих конструкцій, вироби якого відомі своєю якістю по всій країні. У нас бездоганна репутація, але крім того ми маємо й інші переваги:

  • знаходимо індивідуальний підхід до всіх проектів;
  • гарантовано виконуємо всі умови договору;
  • професійно консультуємо на тему будь-яких будівельних послуг;
  • займаємося виготовленням та монтажем металоконструкцій в Хмельницькому і по всій Україні;
  • в нашому каталозі великий асортимент будівельних матеріалів, включаючи сандвіч панелі, профнастил, металочерепицю тощо.

  Ми зводимо приватні будівлі, промислові, агрокомплекси, спортивні бази, офіси, СТО та інші комерційні будівлі. У нас можна замовити каркасне будівництво в Хмельницькому по вигідних цінах. Ми пропонуємо гнучку систему знижок та багато привабливих акцій. Аби детальніше дізнатися про умови співпраці, телефонуйте нам за телефонами, що вказані на сайті.

  Відгуки "Металоконструкції у Хмельницькому"

  5 1 голос
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі