• RU
 • UA
 • Монтаж холодильних камер у Хмельницькому

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30 кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Заощадити суттєву частину бюджету та якнайшвидше ввести споруду в експлуатацію дозволяє монтаж холодильної камери за швидкомонтованою, популярною в Україні технологією, ціна якої набагато нижча ніж у капітальної будівлі. Робота компанії МеталПроектСтрой допомагає ефективному розвитку бізнесу нашої країни до мінімуму скоротити споживання енергоресурсів на підтримання потрібної температури всередині приміщення за рахунок використання якісного профілю із металу, утеплення панелями, грамотного планування споруди. Замовити будівництво холодильної камери у Хмельницькому нам означає в найкоротший термін отримати:

  • приміщення для зберігання врожаю (наприклад, для овочів та фруктів) безпосередньо поряд з місцями вирощування та збирання – полем або садом, тому що будівництво холодильних приміщень з металопрофілю не потребує залучення важкої спецтехніки;
  • цілий холодильний комплекс величезної площі з різноманітними цехами, навантажувальною рампою, без колон за індивідуальним проектом;
  • модульні холодильні камери сухої заморозки та інше.

  У будь-якому разі ми гарантуємо стійкість конструкції до навантажень та відповідність споруди нормам безпеки.

  Енергоефективні холодильні камери з металоконструкцій

  Багато компаній будують холодильні камери з ЛСТК у Хмельницькому, але лише одиниці мають власне виробництво матеріалів, конструкторський відділ та досвідчені монтажні бригади. МеталПроектСтрой повністю несе відповідальність перед замовниками за кожну споруду, яку мали змогу зробити. Тільки один підрядник будує для вас холодильник з металоконструкцій з нуля та під ключ, починаючи з проекту. Звертаючись до нас, клієнт отримує комплексне рішення, включаючи виготовлення, доставку матеріалів, вартість монтажу тощо. Маючи багаторічний досвід роботи на будівельному ринку України, ми маємо змогу пропонувати найбільш вигідні умови, вирішувати нестандартні питання та виконувати будь-які побажання. Сучасний промисловий холодильник з ЛСТК це:

  • швидко та практично – швидкомонтовані споруди дозволяють починати експлуатацію в найкоротші терміни;
  • безпечно та екологічно – для будівництва камери для заморозки або холодильнику для квітів не використовуються ніякі шкідливі матеріали;
  • дешево – навіть за приблизними оцінками побудувати морозильну камеру з металу коштує набагато дешевше, ніж споруду аналогічної площі з бетону або цегли.

  Фахівці МеталПроектСтрой готові надати як повний спектр послуг, так і виконати частину процесу, наприклад: проект, виробництво профілю чи панелей, нам можна замовити монтаж каркасу тощо.

  Морозильна камера із сендвіч панелей

  Повністю герметична, з високим рівнем теплоізоляції морозильна камера шокової заморозки зі спеціальними дверима різної конструкції може бути зібрана на вашому об’єкті за типовим або індивідуальним проектом. Залежно від потреб бізнесу та вимог до температури всередині складу ми підберемо панелі такої товщини, щоб отримати:

  • середньотемпературні холодильні камери – найбільш поширені споруди, які використовуються в різних сферах діяльності, найчастіше для зберігання харчових продуктів;
  • низькотемпературна холодильна камера – використовується для глибокого заморожування та тривалого зберігання продукції, яка швидко псується.

  Зі всього різноманіття утеплювальних матеріалів, холодильні камери із сендвіч панелей найчастіше будують з використанням пінополіуретану, ціна якого нижча або поліізоцианурату. ППУ має гарні теплоізоляційні властивості, стійкий до дії конденсату та сонячних променів, а також:

  • має невелику вагу, що дає змогу заощадити кошти на влаштуванні фундаменту;
  • не цікавий для гризунів;
  • стійкий до ураження пліснявою та грибками;
  • здатний служити понад 50 років.

  Ми допоможемо мінімізувати витрати на будівництво та експлуатацію за рахунок впровадження інноваційних технологій. Завдяки багатошаровому матеріалу огороджувальних конструкцій, ви швидко отримаєте холодильник із сендвіч панелей, який призначений для вирішення завдань вашого бізнесу.

  Сучасне рішення

  Ми виготовляємо як каркасні (стаціонарні) так і мобільні безкаркасні холодильні камери з високим рівнем теплоізоляції, будь-якого розміру та за доступною вартістю. Беремо на себе виконання розрахунків, підбір матеріалів та обладнання, завдяки чому продукція залишається якісною увесь час зберігання. Якщо потрібно, розробимо унікальний проект саме під бізнес замовника. Використовуємо тільки високоякісні сертифіковані матеріали, які дозволені для харчової або фармацевтичної промисловості. Вартість послуг залежить від:

  • специфіки ділянки;
  • обсягу робіт;
  • технічних вимог;
  • індивідуальних побажань.

  Телефонуйте, щоб замовити розрахунок вартості, дізнатися більше про наші можливості або почати співпрацю.

  Поширені запитання

  ➤ Чи можете ви прорахувати ціну камери?

  Так. Для цього зв’яжіться з нашими менеджерами або надішліть технічне завдання viber, telegram, whatsapp.

  ➤ Яким чином потрібно надати технічне завдання для розрахунку холодильної камери?

  Це може бути як повноцінний проект, так і ваші креслення від руки. Нам головне розуміти габарити вашої камери, а також температурний режим.

  ➤ Яка вартість холодильної камери?

  Ціна холодильної камери залежить від її розмірів і товщини панелі, що застосовується. Звертайтеся до наших менеджерів для розрахунку вартості.

  ➤ Які є види облицювання холодильної панелі?

  Є можливість облицювання як металом, так і фанерою, гіпсокартоном, папером.

  ➤ Чи можливо змонтувати холодильну камеру всередині приміщення та вписатися в обмежений простір?

  Ми можемо змонтувати холодильну камеру всередині приміщення, а також обійти колони та ферми, для усунення мостів холоду.

  Відгуки "Монтаж холодильних камер у Хмельницькому"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі