• RU
 • UA
 • Будівництво складу у Чернівцях

  ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

  Досвід стверджує, що «комплексний» підрядник економить близько 15% кошторисної вартості об'єкта загалом, а термін реалізації проекту скорочується до 30%.

  Залізобетонні Ж/Б Конструкції

  Влаштування фундаментів, ростверків, промислових підлог, монолітних балок та перекриттів. Для виконання робіт необхідний Ж/Б вузол, метало база, будівельна техніка, опалубка, розхідники та працівники. Звертаємо увагу на роботу з ґрунтом: котлован, складування, переміщення, вивезення, завезення чорнозему, глини. Особлива увага – гідроізоляція, якісний пристрій якої, дозволяє комфортно експлуатувати каркасну будівлю або швидкобудуюємі будівлі.

  Металеві конструкції

  Влаштування несучих конструкцій будівлі, фахверків, покрівельних прогонів, стінових прогонів, а також зв’язків і технологічних елементів: прорізи, заставні під обладнання, допоміжні конструкції, технологічні конструкції. Звертаємо увагу на оптимальність обраної конструктивної схеми, яка є визначальною в ціноутворенні. Конструктивні особливості – комбінований каркас, де конструктив будівлі складається з важкого зварного металопрокату та легких оцинкованих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Правильне застосування дозволяє скоротити вартість всіх металевих виробів на Ваш запит на 15-20% щодо традиційних методів будівництва. Кріплення забезпечене зварним, болтовим з’єднанням.

  Захисні конструкції

  Влаштування покрівлі та стіни, шляхом застосування сендвіч панелі заводського походження або сендвіча полистового (пошарового) складання. Під поняттям сендвіч панелі пошарової (полістової) збірки мається на увазі каркасна система, що дозволяє об’єднати в конструктив за проектом будь-які будівельні матеріали: профнастил базальтовий утеплювач, навісний вентильований фасад з металевих касет, керамограніту, навісної цегли, фасадної панелі, с. Кріплення між собою забезпечене метизним з’єднанням, де саморіз по металу з геометричними характеристиками 5,5х25мм витримує навантаження на зріз 250кг. Пропонуємо вашій увазі ознайомитись з оптимальними системами полистового сендвіча в каталозі АР.

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30 кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Складські приміщення під ключ в Чернівцях

  Для будь-якого бізнесу одним з елементів успіху є грамотна організація зберігання та транспортування сировини та готової продукції. Для реалізації цієї мети потрібно орендувати або ж мати власні складські приміщення. Оренда складів – недешеве рішення, та й не завжди знайдеться приміщення із потрібною площею та температурним режимом. Тож часом вигідніше і перспективніше побудувати власний склад чи ангар. Якісне та швидке будівництво складських приміщень пропонує компанія «Металпроектстрой». Ми працюємо під ключ: від етапу проектування до здачі в експлуатацію.

  Склади та ангари під ключ: вартість роботи

  Одразу можна сказати, середня вартість зведення холодного складського об’єкта становить 150 у.о/м.кв., а теплого металевого складу класу А – 200 у.о./м.кв. Але на будівництво ангарів і складів ціна залежить не тільки від наявності утеплення, а й загалом від технічного завдання замовника. Набагато вигідніше замовляти виконання робіт в комплексі, що складається з наступної послідовності дій:

  • проектування об’єкту;
  • виробництво та постачання металу;
  • будівельно-монтажні роботи.

  Роблячи попередній розрахунок того, у скільки вам обійдеться будівництво складів, враховуйте, що вказана вище ціна умовно складається із 3 блоків:

  1. Фундамент. На цей етап припадає 15% виділеного на об’єкт бюджету. Зазвичай це основа стаканного типу глибиною 1,2-1,5 м з цокольною балкою розміром 0,3х0,7 м.
  2. Металоконструкції. На них прийдеться 35% виділених на складське приміщення коштів. Мається на увазі встановлення колон, ферм, покрівельних та стінових прогонів, зв’язок, розпірок та фасонних деталей.
  3. Сандвіч панелі. На монтаж покрівельних та стінових панелей припадає половина зазначених вище коштів, які беруть будівельні організації за будівництво ангарів під ключ.

  При складанні кошторису також потрібно враховувати, що облаштування промислового полу є необхідним етапом, але розраховується окремо і оплачується додатково.

  Будівництво складу: можливі варіанти

  В залежності від типу обраного облицювального матеріалу розрізняють холодні та теплі склади. В першому випадку каркас споруди облицьовується профнастилом без використання утеплювача. В другому варіанті огороджувальними конструкціями виступають сандвіч панелі. Аналогічно цьому варіанту здійснюється будівництво холодильних складів.

  Склади розрізняються за технологією їх зведення:

  • каркасні. Каркасні склади мають вигляд металевих конструкцій облицьованих профлистом чи сандвіч панелями;
  • безкаркасні. Це безкаркасні арочні ангари, що будуються з тонколистової оцинкованої сталі;
  • комбіновані. Це споруди, в яких є металевий каркас, вони мають аркову форму та облицьовуються профлистами по принципу ангарів. Такі споруди ще називають каркасні ангари.

  Терміни проведення будівельних робіт

  У середньому зведення складу займає не більше 4 місяців:

  • 1-2 місяці йде на те, аби спроектувати будівлю та розробити робочу документацію. Термін цього етапу може бути скорочений, якщо обрати готовий проект. Компанія «Металпроектстрой» будує склад під ключ як за стандартними, так за індивідуальними проектами;
  • на 2-й місяць починаються земляні роботу, заливається фундамент. Він має бути стаканного типу з цокольними балками;
  • на 3-й місяць зводиться каркас приміщення. Цей етап не враховується при розрахунку термінів, якщо ведеться будівництво безкаркасних ангарів;
  • протягом 4-го місяця монтуються огороджувальні конструкції покрівлі та стін. Для цього використовуються сандвіч панелі або профлисти. Завершальним етапом є облаштування промислової підлоги.

  Переваги «Металпроектстрой»

  Якщо вас цікавить будівництво ангару в Чернівцях, звертайтеся до нашого підприємства. Виробничі потужності знаходяться в місті Дніпро, але ми надаємо послуги по всій Україні. Нам можна замовити зведення наступних об’єктів:

  • складські приміщення;
  • ангар для техніки;
  • утеплені ангари та склади.

  Ми працюємо якісно та швидко, а кінцева вартість проекту не перевищує обумовлену більш ніж на 10%. Аби замовити комплексне зведення складів чи ангарів під ключ, телефонуйте нам за номерами, що вказані на сайті, або залишайте заявку онлайн.

  Поширені запитання

  Відгуки "Будівництво складу у Чернівцях"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі