• RU
 • UA
 • Металоконструкції в Чернівцях

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність порядку 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Виготовлення металоконструкцій в Чернівцях

  Завод металоконструкцій «Металпроектстрой» – це сучасне підприємство, що не тільки виробляє конструкції та готові вироби з металу, а й здійснює їх монтування в Чернівцях і по всій Україні. Наша продукція допомагає швидко будувати промислові об’єкти, аграрні комплекси, приватні та комерційні будівлі, а завдяки професійним монтажникам готові будівлі служитимуть своїм власникам довгі роки. Ми здійснюємо виробництво металоконструкцій на замовлення, а також пропонуємо великий асортимент інших будівельних матеріалів за доступними розцінками.

  Як здійснюється монтаж металевих конструкцій?

  Виробничі потужності компанії «Металпроектстрой» знаходяться у місті Дніпро, але наші фахівці здійснюють професійний монтаж металоконструкцій по всій Україні, Чернівці не є винятком. Щомісяця ми виробляємо понад 150 т металовиробів різного ступеня складності. Їх замовляють у всі куточки країни для будівництва здебільшого промислових, комерційних та спортивних комплексів, а також СТО, паливних станцій та складів. Вартість виготовлення металевих деталей в більшості випадків залежить від вартості сировини, а от розцінки на монтаж металоконструкцій залежать від складності роботи. На ціну також впливає географія розташування об’єкта замовника.

  Де б ви не замовили монтувати металеву споруду, її частини будуть збиратися у наступній послідовності:

  • сталеві колони. Вони встановлюються за допомогою будівельного крана. Фіксація колон здійснюється анкерними болтами, також можуть використовуватися хімічні анкери;
  • металеві ферми. Монтаж металоконструкцій цього типу здійснюється також за допомогою спецтехніки. Для цього потрібен кран. Частини попередньо збираються, а потім кріпляться методом зварювання чи за допомогою болтів;
  • легкі тонкостінні сталеві конструкції. Монтажники їх кріплять, використовуючи для цього будівельні ліса. Це завершальний етап зведення каркасної споруди, на якому огороджувальними конструкціями опорні деталі металоконструкції монтуються згідно проектного положення, вони компенсують динамічне навантаження під час експлуатації та фіксують елементи покрівлі та стін.

  Створені за такою технологією споруди відрізняються гарними звуко- та теплоізоляційними характеристиками. Завдяки використанню металевих конструкцій будівництво готового об’єкту займає лише 4 місяці.

  Скільки коштує каркасне будівництво під ключ?

  Замовляючи металеві каркаси, в першу чергу звертайте увагу на їх металоємність. Цей показник вказує на кількість використаної сировини. Від металоємності залежить не тільки міцність та довговічність, а й ціна готового виробу. Оптимальне значення цього параметру для споруди розміром 24х48 становить 35 кг/м.кв. Якщо каркасні будівлі мають комбіновану структуру, у якій тонкостінні листові елементи зі сталі поєднані зі зварними, то вага зварених частин складає приблизно 25 кг/м.кв. А сама листова конструкція важить 10 кг/м.кв.

  На каркасне будівництво середня ціна по Україні становить 100-200 у.о./м.кв. Коли ж мова йде лише про створення та монтаж каркасу, то вартість складає 1500 грн./м.кв. Оскільки конструктивні елементи можна легко змонтувати, то на зведення готового будинку може піти 2-3 тижні. Таку роботу найкраще довіряти досвідченим монтажникам. Наші працівники мають великий досвід реалізації проектів з каркасного будівництва в місті Чернівці та в інших містах України. Вони за одну зміну здатні зібрати 3-15 т конструктивних елементів, в залежності від ступеня важкості роботи. В нашому порт фоліо є велика кількість фото та відео, що підтверджують високу якість виконання замовлень.

  Виробництво металевих конструкцій

  Завод металевих конструкцій щомісячно випускає до 150 т готової продукції. Над виконанням замовлень постійно працює 2 цехи:

  1. У першому виготовляються тонкостінні конструкції. Для них використовується легка тонкостінна сталь. Ціну готового виробу складає вартість затраченої на його виготовлення сировини та ціна прокату. Конструктивні елементи виготовляються на заводі, а потім доставляються на об’єкт у вигляді своєрідного конструктора. Зварювання металоконструкцій здійснюється вже на об’єкті, ціна роботи залежить від її складності. Окремі елементи з’єднуються болтами чи саморізами.
  2. У другому цеху виготовляються металеві вироби – балки, колони, ферми, фасонні деталі, бункера, прогони тощо. Вартість зварювання цих конструкцій визначається кресленнями КМД. Половина вартості замовлення складає сировина, а саме сортовий металопрокат, ще четвертина сплачується за виготовлення металевих конструкцій, а решта за відходи та антикорозійне покриття.

  Переваги «Металпроектстрой»

  Наша компанія є лідером будівельного ринку країни. Ми виготовляємо каркасні будівлі, споруди та вироби з металу. Крім широкого асортименту товарів та послуг ми маємо й інші переваги:

  • виготовляємо металеві вироби на замовлення та монтуємо їх по всій країні;
  • гарантовано виконуємо всі умови договору;
  • шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • надаємо професійні консультації у сфері будівництва;
  • маємо найвигідніші ціни на всю продукцію та послуги, пропонуємо гнучкі знижки та регулярні акції.

  Щоб замовити виготовлення металоконструкцій в Чернівцях, зателефонуйте нам чи надішліть замовлення онлайн. З нашим загальним прайсом ви можете ознайомитися на сайті.

  Відгуки "Металоконструкції в Чернівцях"

  5 1 голос
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі