• RU
 • UA
 • Монтаж холодильних камер у Чернівцях

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни трохи більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4-х місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30 кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ
  - високий рівень опору звуко та теплопередачі

  Сучасні технології дозволяють замовити проект з розрахунками, виготовити складові елементи конструкції із металу та завершити монтаж холодильної камери в Україні у найкоротші терміни таким чином, щоб ціна комплексу робіт була найнижчою. Компанії МеталПроектСтрой варто зробити замовлення на проектування, виробництво та збирання промислових холодильних споруд різних видів, складності, розміру, конфігурації. Найчастіше нам замовляють будівництво холодильних приміщень за типовим проектом, який орієнтований на потреби харчової промисловості, сільського господарства, торгівельного, ресторанного бізнесу, фармацевтичних підприємств. Але за бажанням замовника ми розробляємо і індивідуальні проекти для особливих умов зберігання готової продукції.

  Холодильні камери з металоконструкцій під ключ

  Зроблені за інноваційною технологією холодильні камери з ЛСТК у Чернівцях дають змогу замовнику не тільки швидко отримати високотехнологічну споруду, але й скоротити витрати майже на 50% у порівнянні з традиційним будівництвом. Всередині приміщення розподілятиметься на окремі зони з різним температурним режимом, отже одна будівля стане в нагоді і для квітів, і для овочів та фруктів, і матиме відсік для заморожування. До того ж, у порівнянні з капітальними похмурими спорудами, сучасний легкий холодильник з ЛСТК має привабливий зовнішній вигляд, та характеризується такими перевагами:

  • можливість розпочинати та завершувати будівельні роботи, збирання конструкції у будь-яку пору року;
  • холодильник з металоконструкцій не потребує масивного важкого фундаменту, отже дозволяє суттєво заощаджувати;
  • утеплення з панелей має відмінні теплоізоляційні якості;
  • готову споруду не потрібно додатково прикрашати.

  МеталПроектСтрой можна у будь-який момент замовити будівництво холодильної камери у Чернівцях з нуля та під ключ. Комплексні роботи починаються з етапу підготовки (адаптація типового проекту або розробка індивідуального) зі збиранням інформації та виготовленням креслень. Потім фахівці компанії займаються підготовкою майданчику, облаштуванням фундаменту, збиранням каркасу та влаштуванням покрівлі. Нам можна замовити монтаж тільки каркасу, будь-якої його частини або довірити побудувати морозильну камеру цілком у складі великого логістичного терміналу, наприклад.

  Морозильна камера із сендвіч панелей

  Залежно від особливих вимог замовника та цілей використання холодильна, морозильна камера шокової заморозки може бути розташована як в середині так і ззовні основної складської споруди. Найчастіше камеру для заморозки будують з панелей, які утеплені пінополіуретаном. Цей матеріал відповідає одразу декільком вимогам: має доступну вартість, легко збирається, характеризується відмінними теплоізоляційними якостями, підходить для зберігання продуктів харчування.  Різноманітний за площею, конфігурацією холодильник із сендвіч панелей широко застосовується для потреб торгівельної, промислової, логістичної сфер діяльності людини. Його легко монтувати та розбирати при необхідності, транспортувати у інше місце і збирати знову. При цьому мікроклімат в середині повністю зберігається. Залежно від вимог до температурного режиму підбирається товщина панелей, отже ви зможете отримати:

  • найбільш поширені середньотемпературні холодильні камери – приміщення для зберігання фармацевтичної та харчової продукції від -15 до +5 градусів (товщина 6-8 см);
  • низькотемпературна холодильна камера (режим від -15 до -45 градусів, товщина 10-12 см);
  • приміщення шокової або сухої заморозки – товщина панелей 15-25 см.

  Замовляйте якісні холодильні камери із сендвіч панелей під ключ з урахуванням потреб вашого бізнесу, ціна комплексу робіт в нас доволі помірна.

  Чому саме МеталПроектСтрой

  Компанія розташована в Україні, багато років займається будівництвом холодильних складів на основі стального каркасу та сендвіч панелей власного виготовлення. Крім того, ми будуємо безкаркасні холодильні камери з використанням будівельних матерілів, які дозволені у харчовій та фармацевтичній промисловості (є сертифікати). Перевагами співпраці з нашою компанією є:

  • довговічність отриманої споруди (від 50 років);
  • доступна вартість монтажу, виготовлення, проектування, доставки;
  • низька собівартість у порівнянні з капітальним будівництвом;
  • комплексні роботи з нуля та під ключ за типовим або індивідуальним проектом.

  Крім того ми розробляємо та виготовляємо невеликі модульні холодильні камери, які замовник може зібрати та встановити самостійно. Вартість будівництва залежить від таких чинників, як: ціна металопрокату, площа та конфігурація споруди, кількість виконаних робіт. Для отримання більш детальної інформації телефонуйте за вказаними на сторінці телефонами.

  Поширені запитання

  ➤ Чи можете ви прорахувати ціну камери?

  Так. Для цього зв’яжіться з нашими менеджерами або надішліть технічне завдання viber, telegram, whatsapp.

  ➤ Яким чином потрібно надати технічне завдання для розрахунку холодильної камери?

  Це може бути як повноцінний проект, так і ваші креслення від руки. Нам головне розуміти габарити вашої камери, а також температурний режим.

  ➤ Яка вартість холодильної камери?

  Ціна холодильної камери залежить від її розмірів і товщини панелі, що застосовується. Звертайтеся до наших менеджерів для розрахунку вартості.

  ➤ Які є види облицювання холодильної панелі?

  Є можливість облицювання як металом, так і фанерою, гіпсокартоном, папером.

  ➤ Чи можливо змонтувати холодильну камеру всередині приміщення та вписатися в обмежений простір?

  Ми можемо змонтувати холодильну камеру всередині приміщення, а також обійти колони та ферми, для усунення мостів холоду.

  Відгуки "Монтаж холодильних камер у Чернівцях"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі