• RU
 • UA
 • Будівництво складу в Черкасах

  ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

  Досвід стверджує, що «комплексний» підрядник економить близько 15% кошторисної вартості об'єкта загалом, а термін реалізації проекту скорочується до 30%.

  Залізобетонні Ж/Б Конструкції

  Влаштування фундаментів, ростверків, промислових підлог, монолітних балок і перекриттів. Для виконання робіт необхідний Ж/Б вузол, метало база, будівельна техніка, опалубка, розхідники та працівники. Звертаємо увагу на роботу з ґрунтом: котлован, складування, переміщення, вивезення, завезення чорнозему, глини. Особлива увага – гідроізоляція, якісний пристрій якої, дозволяє комфортно експлуатувати каркасну будівлю або швидкобудуюємі будівлі.

  Металеві конструкції

  Влаштування несучих конструкцій будівлі, фахверків, покрівельних прогонів, стінових прогонів, а також зв’язків і технологічних елементів: отвори, закладні під обладнання, допоміжні конструкції, технологічні конструкції. Звертаємо увагу на оптимальність обраної конструктивної схеми, яка є визначальною в ціноутворенні. Конструктивні особливості – комбінований каркас, де конструктив будівлі складається з важкого зварного металопрокату та легких оцинкованих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Правильне застосування дозволяє скоротити вартість всіх металевих виробів за Вашим запитом на 15-20% щодо традиційних методів будівництва. Кріплення забезпечене звареним, болтовим з’єднанням.

  Захисні конструкції

  Влаштування покрівлі та стіни, шляхом застосування сендвіч панелі заводського походження або сендвіча листової (пошарової) збірки. Під поняттям сендвіч панелі пошарового (полістового) складання мається на увазі каркасна система, що дозволяє об’єднати в конструктив за проектом будь-які будівельні матеріали: профнастил базальтовий утеплювач, навісний вентильований фасад з металевих касет, керамограніту, навісної цегли, фасадної панелі, фасадної панелі. Кріплення між собою забезпечене метизним з’єднанням, де саморіз по металу з геометричними характеристиками 5,5х25мм витримує навантаження на зріз 250кг. Пропонуємо до вашої уваги ознайомитись з оптимальними системами полистового сендвіча в каталозі АР.

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни не більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4 місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ

  високий ступінь опору звуко та теплопередачі

  Звичайні склади – це приміщення зберігання нехарчових товарів чи продукції, яка потребує особливих умов зберігання. Морепродукти, м’ясо, риба та інші продукти харчування зберігаються в холодильних складах, обладнаних морозильними камерами. Будівництво складів у Черкасах будь-якого призначення під ключ пропонує компанія «МеталПроектСтрой».

  Швидкомонтовані ангари: різновиди

  Склад із ЛСТК може бути кількох видів.

  • Каркасний склад. Щоб його спорудити, спочатку створюється металева конструкція з ЛСТК, яка потім облицьовується профнастилом або сендвіч панелями;
  • Каркасний ангар. Це металевий склад, при будівництві якого використано технологічні особливості каркасного складського приміщення;
  • Теплий. Це складське приміщення із сендвіч панелей. У ньому можна забезпечити особливий температурний режим;
  • Холодний. Огороджувальна конструкція такого приміщення виготовлена ​​з профнастилу, без використання утеплювача. У таких будівлях зберігаються товари, які не потребують особливого режиму температури.

  КиївХарківОдеса • ПолтаваДніпро

  Етапи будівництва

  Компанія «МеталПроектСтрой» пропонує швидкий монтаж складів будь-якої складності та для будь-яких цілей. Робота під ключ проводиться в кілька етапів.

  1. Розробляється проект, включаючи технологічний розділ;
  2. Влаштовується фундамент під складське приміщення. Оптимальний варіант – скляний фундамент із цокольною балкою по периметру. Також заливається промислова підлога та робляться залізобетонні відбійники;
  3. Облаштовуються стіни, покрівля, стелі та перегородки. Наші спеціалісти можуть побудувати склад із сендвіч панелей або сендвіча полистового складання за бажанням замовника та залежно від призначення приміщення;
  4. Заповнюються віконні, дверні отвори, встановлюються холодильні або секційні ворота, теплові завіси та ПВХ штори;
  5. Встановлюється та запускається холодильне обладнання.

  Щоб збудувати склад у Черкасах, компанії «МеталПроектСтрой» необхідно не більше 4 місяців. Ми будуємо швидкобудуюємі складські приміщення з ЛСТК, які мають високу корозійну стійкість, модульні склади для комерційних цілей або тимчасового використання. Також у нас можна замовити зведення “під ключ” холодильних складів, усередині яких буде ефективно утримуватись низька температура.

  На будівництво складів ціна залежить від складності конструкції та її виду. Будівництво 1 м. кв. утепленої металевої конструкції класу А обійдеться замовнику в середньому 200 у.о. А будівництво 1 м. кв. холодного складу коштує 150 у. Щоб зробити попередній розрахунок вартості проекту, зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Індивідуальна комерційна пропозиція під ваші вимоги буде розроблена та отруєна вам через 30 хвилин після дзвінка.

  Поширені запитання

  Відгуки "Будівництво складу в Черкасах"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі