• RU
 • UA
 • Монтаж сендвіч панелей в Черкасах

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни не більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4 місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ

  високий ступінь опору звуко та теплопередачі

  Якщо вам необхідно в стислий термін і недорого звести будинок, як матеріал для огороджувальних конструкцій вибирайте сендвіч панелі, їх монтаж здійснюється за допомогою спеціальних механізмів. Використовуючи машино-механізм за зміну бригада з досвідчених монтажників здатна змонтувати до 100 м. кв. Спочатку створюється металева конструкція, а потім за специфікацією виготовляються та доставляються на об’єкт замовника стіни, дах, стелі та перегородки, які легко та швидко монтуються у готову будівлю. Виробництво та монтаж сендвіч панелей ви завжди можете замовити у компанії «МеталПроектСтрой», у нас найвигідніша ціна в Черкасах.

  Як здійснюється встановлення сендвіч панелей?

  Сендвіч панелі необхідно монтувати строго відповідно до проектної документації. Для якісної установки може знадобитися низка додаткових матеріалів. Це можуть бути прокладки, кріплення, герметизуючі суміші та різного роду інструментарій.

  Для якісної установки сендвіч панелей необхідно врахувати кілька моментів.

  • Покрівельні та стінові сендвіч панелі повинні кріпитися на самосвердлуючі гвинти Ø6,3 мм;
  • Довжину кріплення потрібно підбирати під товщину плити. Вона може бути 8-25 см;
  • Для кріплення до бетону сендвіч панелей необхідно заздалегідь організувати спеціальні кріпильні закладні. Вони повинні бути виготовлені з сортового металу;
  • З’єднання двох плинів не повинно бути щільним. Проміжок, що утворюється, надалі заповнюється мінватою або пінополіуретановим герметиком;
  • При стиковці на кутах сендвіч панелі монтуються внахлест.

  Види монтажу

  Є кілька способів встановлення сендвіч панелей:

  1. Вертикальний монтаж сендвіч панелей. Плити встановлюються вертикально між металевими прогонами. Максимальна рекомендована висота конструкції – 7 м.
  2. Горизонтальне кріплення. У цьому варіанті прогони не потрібні, тому обмеження по висоті конструкції, що монтується, відсутні.
  3. Безкаркасна споруда. Це особливий вид споруди, в якій не використовуються конструкції.

  КиївХарківОдесаПолтаваДніпро

  Вартість монтажних робіт

  Вартість монтажу сендвіч панелей залежить від їх виду та висоти будівлі. Є 4 основні типи даного матеріалу, кожен з яких має свої особливості установки.

  • З полистовим складанням. Через велику кількість елементів встановлюється тільки вручну;
  • Базальтові сендвіч панелі. Мінвата дуже щільна, завдяки цьому плита багато важить. Монтаж можливий лише за допомогою спеціальних механізмів;
  • Холодильні сендвіч панелі. Монтажники повинні забезпечити хорошу герметичність стиків та ліквідувати містки холоду;
  • Плити з пінопластом. Монтуються просто та оперативно.

  Також потрібно врахувати, що розцінки на кріплення покрівельних сендвіч панелей будуть вищими, ніж на стінові конструкції через підвищену складність проведення робіт. У середньому ціна коливається не більше 7-10 у.о. за м кв.

  Вам потрібна установка укосів із сендвіч панелей чи зведення цілої споруди в Черкасах? “МеталПроектСтрой” впорається з будь-яким завданням. Ми ретельно підберемо оптимальну методику монтажу під заявлені вимоги замовника та зробимо роботу у точно визначений термін.

  Поширені запитання

  Відгуки "Монтаж сендвіч панелей в Черкасах"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі