• RU
 • UA
 • Металоконструкції у Черкасах

  ЧІТКІШЕ
  – похибка договірної ціни не більше 10%.

  КОРОТШЕ
  – терміни будівництва скорочуються до 4 місяців.

  ЛЕГШЕ
  – металоємність близько 30кг/м2

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ

  високий ступінь опору звуко та теплопередачі

  Сучасний бізнес стрімко розвивається, тому є потреба у розширенні комерційних і промислових площ. Причому вторинної нерухомості недостатньо для задоволення цієї потреби, необхідні нові будинки, які зможуть бути збудовані в найкоротші терміни. Якщо мова заходить про те, щоб швидко побудувати надійну та довговічну споруду, досвідчені будівельники відразу радять зупинити свій вибір на каркасному будівництві. Щоб суттєво заощадити час та гроші, замовляти подібні роботи потрібно не просто у підрядників чи будівельників, а на підприємствах, що надають комплексні послуги з виготовлення та монтажу. Виробляє та встановлює металоконструкції у Черкасах за оптимальною ціною організація «МеталПроектСтрой».

  Монтаж металоконструкцій

  Вартість будівництва будівель з металовиробів не сильно відрізняється в різних областях країни і залежить в основному від складності конструкції. Але суттєво заощадити можна, замовивши в комплексі виготовлення та монтаж металоконструкцій на тому самому заводі. Якщо платити за послуги різним організаціям, загальна сума в чеку виявиться значно вищою.

  При складанні металоконструкцій використовуються різні технології та пристрої.

  • Металеві колони встановлюються краном. Вони фіксуються до фундаменту на шпильки чи хімічними анкерами;
  • Ферми з металу також монтуються краном. При складанні металевого каркаса використовується болтове та зварювальне з’єднання. При необхідності здійснюється укрупнене складання металовиробу;
  • Маловажні конструкції монтуються на лісах;
  • На завершальному етапі встановлюються конструктивні елементи будівлі. Вони потрібні, щоб зафіксувати несучі конструкції відповідно до проектної документації, вирівняти динамічне навантаження та встановити у потрібному положенні частини, з яких складаються стіни та покрівля.

  З металоконструкцій зводять будинки різного призначення.

  • Сільськогосподарські будівлі: свинарники, курники, корівники, зерно- та овочесховища, ферми, складські приміщення, холодильно-морозильні комплекси;
  • Будівлі промислового призначення та для харчової промисловості: склади, виробничі площі, ангари, м’ясокомбінати, молокозаводи тощо;
  • Комерційні об’єкти: магазини, кіоски, мийки, автостоянки, торгові центри, офісні будівлі, автосалони, логістичні комплекси, станції технічного обслуговування, спортивні комплекси, бази відпочинку.

  Виробництво металоконструкцій

  Щомісяця завод «МеталПроектСтрой» виготовляє металоконструкції загальною вагою понад 150 т., за їх виготовлення відповідає одразу ж 2 цехи.

  1. У 1-му виготовлення виробів із металу здійснюється методом зварювання. Так основні системи конструкції та дрібні конструктивні елементи, які можуть знадобитися замовнику. Розцінки на зварювання формуються залежно від складності роботи.
  2. У другому виготовляються ЛСТК із холоднокатанної сталі. Вироби даного типу відрізняються легкістю, у їх вартість зазвичай входить сам матеріал та його прокатка.

  Наш завод металоконструкцій у Дніпрі, чітко дотримуючись проектної документації, створює готовий виріб та відправляє його на об’єкт у Черкасах, де монтажники збирають об’єкт як конструктор. Окремі елементи конструкції кріпляться шурупами або саморізами.

  Скільки коштує виготовлення?

  Ціна виробництва металевих виробів половину складається з витрат за сировину. Зазвичай використовується сортовий металопрокат. Чверть вартості посідає виготовлення каркаса. 4% оплачених замовником матеріалів іде у відходи. Металеві вироби обов’язково покриваються захистом від корозії, це йде 2% витрат. Розцінки на монтаж займають 19% загальної вартості металевого виробу.

  Багато компаній, які пропонують і виробництво, і монтаж металоконструкцій, у прайсах за послуги вказується ціна за тонну. Такий варіант розрахунку невигідний замовнику. Краще працювати з організаціями, у яких тарифи варіюються залежно від площі конструкції, що монтується, а не від її маси.

  Найвигідніші ціни на монтаж металоконструкцій у Черкасах пропонує компанія «МеталПроектСтрой». Ми приймаємо замовлення по всій країні, виконуємо їх якісно та точно обумовлені терміни. Наші висококласні монтажники за зміну встановлюють до 15 тонн металовиробів, тому на виконання всіх монтажних робіт у суворій відповідності до проектної документації у нас йде 2-3 тижні. Щоб зробити попередній розрахунок вартості виготовлення металевих конструкцій з їх подальшим встановленням, зателефонуйте нам за телефонами, які розміщені на сайті.

  КиївХарківОдесаПолтаваДніпро

  Відгуки "Металоконструкції у Черкасах"

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі