• RU
  • UA
  • Стінова сендвіч панель ППС-60

    Стінова сендвіч панель ППС-60
    Ціна: від 770 грн/м2
    • Ширина: 1180мм
    • Довжина: від 1000мм до 14000мм
    • Тип профілювання: трапецієподібна, мікрохвиля, гладка
    • Глибина профілювання: 0,5 мм
    • Наповнення:  пінополістирол (пінопласт)
    • Товщина панелі: 60мм
    • Товщина металу: 0,45-0,5мм
    • Вага 1м2: 9,9 кг
    Купити

    Опір теплопередачі: 1,28 м2*К/Вт.

    Сфера застосування:сучасний, довговічний, легкий, енергозберігаючий, простий для монтажу будівельний матеріал для широкого застосування у конструкціях каркасного будівництва. Сендвіч-панелі можна застосовувати для будівництва практично будь-яких типів будівель:

    Універсальний сучасний будівельний матеріал, завдяки якому суттєво скоротяться витрати на оздоблювальні роботи та утеплення будівлі. Дозволяє швидко та легко зводити об’єкти будь-якої конфігурації та призначення, при необхідності демонтуючи та збираючи їх заново. Утеплювач ППС у тришаровій панелі майже на 98% складається з газу, що зумовлює чудові теплоізоляційні якості матеріалу. Висока міцність пінополістиролу на стиск гарантує збереження геометричних параметрів та структури (діапазон температур -180 – +80 градусів Цельсія). Застосовуються для облицювання існуючих будівель та будівництва нових. Переваги:

    • відмінні показники поглинання шумів та звуків;
    • пожежостійкість;
    • легкість та міцність;
    • тривалий термін експлуатації;
    • стійкість до вологи та температурних коливань;
    • недорого коштує, практичний;
    • інертний до впливу кислот, лугів, інших агресивних речовин;
    • екологічно безпечний.

    Наявність спеціальних замків на панелях забезпечує швидке будівництво житлових, офісних, торгових, промислових будівель, холодильних камер тощо. Дзвоніть!

    0 0 голосів
    Article Rating
    Підписатися
    Сповістити про
    0 Комментарий
    Вбудовані Відгуки
    Переглянути всі коментарі