• RU
  • UA
  • Стінова сендвіч панель ППС-80

    Стінова сендвіч панель ППС-80
    Ціна: від 790 грн/м2
    • Ширина: 1180мм
    • Довжина: від 1000мм до 14000мм
    • Тип профілювання: трапецієподібна, мікрохвиля, гладка
    • Глибина профілювання: 0,5 мм
    • Наповнення:  пінополістирол (пінопласт)
    • Товщина панелі: 80мм
    • Вага 1м2: 10,2кг
    Купити

    Опір теплопередачі: 2,05 м2*К/Вт.

    Сфера застосування:

    сучасний, довговічний, легкий, енергозберігаючий, простий для монтажу будівельний матеріал для широкого застосування у конструкціях каркасного будівництва. Сендвіч-панелі можна застосовувати для будівництва практично будь-яких типів будівель:

    Якісне зведення або облицювання стін сучасних швидкомонтованих модульних конструкцій неможливе без тришарових сендвіч панелей. Вироби мають великий опір на стиск та зсув, тому затребувані як будівельний матеріал для зведення споруд та будівель на основі металевого каркасу: складських та торгових комплексів, промислових цехів, будівель спортивного призначення.
    Утеплювачем панелей виступає пінополістирол, який має відмінні експлуатаційні характеристики та такі переваги як:

    • дуже слабка горючість;
    • висока звукоізоляція;
    • несприйнятливість до вологи, грибків та плісняви;
    • надзвичайно висока стійкість до вологи та деформації;
    • низький рівень теплопровідності;
    • невелика вага.

    Вироби із зовнішнього боку покриті інноваційним захисним полімером, що надає їм високих антикорозійних властивостей. Користуючись нашою продукцією, ви:

    • прискорюєте реалізацію інвестицій за рахунок швидкої роботи;
    • платіть менше за доставку;
    • заощаджуйте кошти, пов’язані з будівництвом об’єкта;
    • надалі економите на обслуговуванні будівлі.

    Телефонуйте!

    5 1 голос
    Article Rating
    Підписатися
    Сповістити про
    0 Комментарий
    Вбудовані Відгуки
    Переглянути всі коментарі